Go to ...

Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyon Başvuru Şartları ve Ayrıntıları


Vakıfbank SGK Emekli Maaşı Promosyon Başvurusu, Özellikleri, Ne kadar alacağız, Başvuru tarihi ne zaman?- Bugünlerde bankalar arasında bir rekabet daha söz konusu. Bu rekabetin sebebi Emekliler. Bankalar için emekliler bulunmaz bir fırsat. Doğal olarak da emeklileri kaçırmak istemiyorlar. çünkü emekliler maaşlarının hepsini çekmezler. Bu da bankalar için bir yatırım aracıdır. ayrıca bir çok emeklinin güzel bir de birikimleri olur. Bankalar bunlara da ulaşmak isterler.

BANKALAR ARASINDA EMEKLİLER İÇİN PROMOSYON REKABETİ YAŞANIYOR

Emekliler kredi çekerler ve maaşlarını bankaya bağlarlar. Kredi kartı kullanırlar ve ödemelerini bankaya gerçekleştirirler. Anlayacağınız. Para bankadan çıkmamış olur. Ha birde maaş garantisi vardır. Her ay maaşları devlet tarafından hesaplarına yatırılır. Doğal olarak da çok özel müşterilerdir. Bankalar promosyonlar ile emeklileri çekmeye çalışıyorlar. Bundan dolayı da SGK ve bankalar arasında anlaşmaya varıldı.

VAKIFBANK’DA EMEKLİLERİ ŞUBELERİNE BEKLİYOR

Şimdi herkes emekli kapma derdinde. Ama promosyon ile iş bitmiyor. Emekli maaşını taşımaları için bir birinde güzel kampanyalar düzenleniyor. Vakıfbank’da emekli maaşınıza talip. Ayrıca kendi emeklileri için de promosyon ödüyor. Bunun dışında birde ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bizlerde bu haberi sizler için hızlı bir şekilde sunmak istedik. Bu sayede vakıfbank’ın teklifini de öğrenmiş olacaksınız.

VAKIFBANK PROMOSYON AVANTAJINDAN KİMLER YARARLANABİLECEK?

SGK ile yapılan protokol gereği tüm emekliler promosyondan faydalanabilecek. Emekli Maaşını vakıfbank dan alan emekliler de, emekli maaşını farklı bankadan taşıyan emeklilerde az sonra belirteceğim kolay ve basit 3 şartı yerine getirmeleri şartı ile promosyon başvurularını gerçekleştirebilecekler. Peki başvuru şartları neler? Dilerseniz şimdide bu hususları sizler için hemen cecik belirtelim ki merakınız ortadan kalksın.

PROMOSYON ALMA ŞARTLARI NELER?

Emekli maaşınızı vakıfbank’dan 3 yıl boyunca alacağınızı taahhüt etmeniz gerekiyor. Bu öncelikli şart. Ayrıca iki adet otomatik ödeme talimatı da vermeniz şart. Bu basit bir özellik. Herkesin telefonu var. Herkes elektrik kullanıyor. Herkes su veya doğal gaz kullanıyor. 2 tanesini bankaya talimat verirsiniz. Artık sizin takip etmenize gerek kalmaz. Banka her ay düzenli ödeme yapar. Birde kredili mevduat hesabı veya kredi kartı çıkarmanız gerekir.

Kredi kartı çıkaracakların yıllık kart aidatı ödemeleri yoktur. Bu açıdan gönlünüz rahat olabilir. 3 yıl süre içerisinde kredi kartınızı kapattırmamanız gerekiyor.

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

Başvuru yapmak için can attığınızı biliyorum ama bunun için de bir tarih var. Öncelikle nüfus cüzdanınızı elinize alın ve kimlik numaranızın son hanesine yani rakamına bakın. Eğer kredi kartınızın son hanesi sıfır veya iki ile bitiyorsa başvuru tarihiniz 1 mart 2017 den itibaren başlayacaktır. Yok eğer kimlik numaranızın son rakamı 4, 6 veya 8 ise promosyon ödeme başvurularına 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren başlayabileceksiniz.

VAKIFBANK BİZE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAK?

Promosyon ödemeleri aylık gelire göre değişiyor. Aylık emekli maaşınız bin liraya kadar ise (Bin lira dahil değildir hariçtir) alacağınız promosyon 300 TL olacaktır. Aylık emekli maaşınız bin lira ile iki bin lira arasında ise (İki bin lira dahil değildir hariçtir) alacağınız promosyon 375 TL olacaktır.  Aylık emekli maaşınız İki bin lira ve üstündeyse alacağınız promosyon 450 TL olacaktır. Bu paralar 3 yıllık dır ve peşin olarak sizlere verilecektir.

3 yıl içerisinde emekli maaşınız artabilir. Bu durumda da eğer bir sonraki seviyeye maaşınız girerse promosyon artışı yapılmayacaktır. 800 lira emekli maaşı alıyorsunuzdur. Zam yapıldı ve maaşınız 1.000 TL nin üzerine çıkıldı. O zaman 75 TL alamıyorsunuz. Bunu belirtmekte fayda var.

AVANTAJLI İMKANLAR SUNULUYOR

Öncelikle maaşınızı Türkiye’nin istediğiniz şehrinde rahatlıkla vakıfbank ATM’lerinden ücretsiz ve komisyonsuz bir şekilde çekebilirsiniz. Emekli maaşınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Otobanlardan aracınız ile rahatlıkla geçebilmeniz için HGS etiketini para ödemeden bedava alırsınız. Bunun dışında emekli promosyon kredi kampanyasından da yararlanırsınız. Yüksek limit ve uygun faiz fırsatları sizi bekliyor olacaktır.

Değerli dostlarımız, vakıfbank emekli maaşı promosyon kampanyası ile sizlere neler sunuyor ise bizlerde açıklamaya çalıştık. Şartlar ve imkanlar güzel diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Biraz daha bekleyeyim, diğer bankalar ne sunuyor diye merak da ediyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Yeni bir emekli haberinde buluşmak dileğiyle…

SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK OLABİLDİĞİNCE FAZLA EMEKLİNİN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMANIZDIR.

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin