Go to ...
RSS Feed

Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyon Başvuru Şartları ve Ayrıntıları


Vakıfbank SGK Emekli Maaşı Promosyon Başvurusu, Özellikleri, Ne kadar alacağız, Başvuru tarihi ne zaman?- Bugünlerde bankalar arasında bir rekabet daha söz konusu. Bu rekabetin sebebi Emekliler. Bankalar için emekliler bulunmaz bir fırsat. Doğal olarak da emeklileri kaçırmak istemiyorlar. çünkü emekliler maaşlarının hepsini çekmezler. Bu da bankalar için bir yatırım aracıdır. ayrıca bir çok emeklinin güzel bir de birikimleri olur. Bankalar bunlara da ulaşmak isterler.

BANKALAR ARASINDA EMEKLİLER İÇİN PROMOSYON REKABETİ YAŞANIYOR

Emekliler çekerler ve maaşlarını bankaya bağlarlar. Kredi kartı kullanırlar ve ödemelerini bankaya gerçekleştirirler. Anlayacağınız. Para bankadan çıkmamış olur. Ha birde maaş garantisi vardır. Her ay maaşları devlet tarafından hesaplarına yatırılır. Doğal olarak da çok özel müşterilerdir. Bankalar promosyonlar ile emeklileri çekmeye çalışıyorlar. Bundan dolayı da SGK ve bankalar arasında anlaşmaya varıldı.

VAKIFBANK’DA EMEKLİLERİ ŞUBELERİNE BEKLİYOR

Şimdi herkes emekli kapma derdinde. Ama promosyon ile iş bitmiyor. Emekli maaşını taşımaları için bir birinde güzel kampanyalar düzenleniyor. Vakıfbank’da emekli maaşınıza talip. Ayrıca kendi emeklileri için de promosyon ödüyor. Bunun dışında birde ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bizlerde bu haberi sizler için hızlı bir şekilde sunmak istedik. Bu sayede vakıfbank’ın teklifini de öğrenmiş olacaksınız.

VAKIFBANK PROMOSYON AVANTAJINDAN KİMLER YARARLANABİLECEK?

SGK ile yapılan protokol gereği tüm emekliler promosyondan faydalanabilecek. Emekli Maaşını vakıfbank dan alan emekliler de, emekli maaşını farklı bankadan taşıyan emeklilerde az sonra belirteceğim kolay ve basit 3 şartı yerine getirmeleri şartı ile promosyon başvurularını gerçekleştirebilecekler. Peki başvuru şartları neler? Dilerseniz şimdide bu hususları sizler için hemen cecik belirtelim ki merakınız ortadan kalksın.

PROMOSYON ALMA ŞARTLARI NELER?

Emekli maaşınızı vakıfbank’dan 3 yıl boyunca alacağınızı taahhüt etmeniz gerekiyor. Bu öncelikli şart. Ayrıca iki adet otomatik ödeme talimatı da vermeniz şart. Bu basit bir özellik. Herkesin telefonu var. Herkes elektrik kullanıyor. Herkes su veya doğal gaz kullanıyor. 2 tanesini bankaya talimat verirsiniz. Artık sizin takip etmenize gerek kalmaz. Banka her ay düzenli ödeme yapar. Birde kredili mevduat hesabı veya kartı çıkarmanız gerekir.

kartı çıkaracakların yıllık kart aidatı ödemeleri yoktur. Bu açıdan gönlünüz rahat olabilir. 3 yıl süre içerisinde kredi kartınızı kapattırmamanız gerekiyor.

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

Başvuru yapmak için can attığınızı biliyorum ama bunun için de bir tarih var. Öncelikle nüfus cüzdanınızı elinize alın ve kimlik numaranızın son hanesine yani rakamına bakın. Eğer kartınızın son hanesi sıfır veya iki ile bitiyorsa başvuru tarihiniz 1 mart 2017 den itibaren başlayacaktır. Yok eğer kimlik numaranızın son rakamı 4, 6 veya 8 ise promosyon ödeme başvurularına 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren başlayabileceksiniz.

VAKIFBANK BİZE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAK?

Promosyon ödemeleri aylık gelire göre değişiyor. Aylık emekli maaşınız bin liraya kadar ise (Bin lira dahil değildir hariçtir) alacağınız promosyon 300 TL olacaktır. Aylık emekli maaşınız bin lira ile iki bin lira arasında ise (İki bin lira dahil değildir hariçtir) alacağınız promosyon 375 TL olacaktır.  Aylık emekli maaşınız İki bin lira ve üstündeyse alacağınız promosyon 450 TL olacaktır. Bu paralar 3 yıllık dır ve peşin olarak sizlere verilecektir.

3 yıl içerisinde emekli maaşınız artabilir. Bu durumda da eğer bir sonraki seviyeye maaşınız girerse promosyon artışı yapılmayacaktır. 800 lira emekli maaşı alıyorsunuzdur. Zam yapıldı ve maaşınız 1.000 TL nin üzerine çıkıldı. O zaman 75 TL alamıyorsunuz. Bunu belirtmekte fayda var.

AVANTAJLI İMKANLAR SUNULUYOR

Öncelikle maaşınızı Türkiye’nin istediğiniz şehrinde rahatlıkla vakıfbank ATM’lerinden ücretsiz ve komisyonsuz bir şekilde çekebilirsiniz. Emekli maaşınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Otobanlardan aracınız ile rahatlıkla geçebilmeniz için HGS etiketini para ödemeden bedava alırsınız. Bunun dışında emekli promosyon kampanyasından da yararlanırsınız. Yüksek limit ve uygun faiz fırsatları sizi bekliyor olacaktır.

Değerli dostlarımız, vakıfbank emekli maaşı promosyon kampanyası ile sizlere neler sunuyor ise bizlerde açıklamaya çalıştık. Şartlar ve imkanlar güzel diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Biraz daha bekleyeyim, diğer bankalar ne sunuyor diye merak da ediyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Yeni bir emekli haberinde buluşmak dileğiyle…

SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK OLABİLDİĞİNCE FAZLA EMEKLİNİN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMANIZDIR.

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar