Go to ...
RSS Feed

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları


Ziraat bankası emekli maaşı promosyon ödemeleri Detayları, Emekli Promosyonu ne kadar, başvurular ne zaman?- Ziraat bankası emeklilerin aylardır beklediği promosyon hakkında gerekli olan açıklamayı yaptı. Biliyorsunuz ki emekliler istedikleri bankadan maaşlarını alabiliyor. Buna göre emekli maaşını taşıdığı bankalar ile sözleşme imzalıyorlar. Bu sözleşme 3 yıllık oluyor. Tabi maaşınızı taşıdığınız için de belirli bir promosyon alacaksınız.

ÇALIŞMA BAKANLIĞI İLE BANKA TEMSİLCİLERİ ANLAŞMAYA VARDIR

Bankalar için önemli bir müşteri kitlesi oluyor. Bu açıdan da gerek promosyonlar, gerekse de ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri sunarak kendilerine çekmeye çalışıyorlar. Promosyon da burada devreye giriyor. Maaşınız bizden al promosyonu al diyorlar. Tabi düşük ücretlerde promosyon veriliyordu. Çalışma bakanlığı da devreye girerek bankalar ile sonunda anlaşmaya vardı. Artık emekliler ile yeniden anlaşma yapılacak. Bu anlaşma ile sözleşme yenileyenler promosyon alacak.

ZİRAAT BANKASI DA PROMOSYON VEREN BANKALAR ARASINDA

Ziraat bankası emekli maaşını alanlara promosyon ödemesi yapacak bankalardan bir tanesi. Sizlerde Bağ kur, SSK veya emekli sandığı maaş ödemelerinizi ziraat bankasından alıyorsanız promosyon alabileceksiniz. Peki ne zaman başvuru yapabileceksiniz? Bunu da hemen açıklayalım. T.C Kimlik numaranıza bakacaksınız. Son rakamınız 0 veya 2 ise başvuru tarihinizi Mart 2017 tarihinde gerçekleştireceksiniz.

Kimlik numaranızın son rakamınız 4 veya 6 ise başvuru tarihinizi Nisan 2017 tarihinde gerçekleştireceksiniz. Ayrıca kimlik numaranızın son rakamınız 8 ise başvuru tarihinizi Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirebileceksiniz. Tam tarih olarak ne zaman emekli maaşı promosyon başvurusu yapacağım diye sorgulamak isterseniz de şu emeklipromosyon.ziraatbank.com.tr linki kullanabilirsiniz. T.C. Numaranızı ve sorgulama kodunuzu giriyorsunuz.

NE KADAR EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ALACAĞIZ?
  • Emekli maaşı aylığınız 1.000 TL’nin altında ise alacağınız promosyon tutarı 300 lira olacaktır.
  • Emekli maaşı aylığınız 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise alacağınız promosyon tutarı 375 lira olacaktır.
  • Emekli maaşı aylığınız 2.000 TL’nin üzerinde ise alacağınız promosyon tutarı 450 lira olacaktır.

 

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

Çok fazla başvuru alanınız var. Öncelikle dilerseniz Ziraat Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında İnternet şubeden, cep şubeden, telefon bankacılığından ve ATM’ler aracılığı ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca SMS ile de başvuru yapabilme imkanınız var. Bunun için PRO yazıyorsunuz ve boşluk bıraktıktan sonra Vatandaşlık numaranızı yazıyorsunuz. En son olarak da 4757’ye mesaj atıyorsunuz. Ardından müşteri iletişim merkezi tarafından aranıyorsunuz ve onay alınıyor.

PROMOSYON DETAYLARI

Paranızı 3 yıllık peşin olarak alırsınız. Promosyon almak isteyenlerin maaşlarını 3 yıl boyunca ziraaten almaları gerekiyor. Bundan dolayı da başvuru yapmaları şarttır. 3 yıl Ziraat Bankasından maaş alacağınıza söz veriyorsunuz anlayacağınız. Birden fazla maaş alan kişiler olabiliyor. Bu açıdan eğer birden fazla maaş alan bir kişi var ise maaşı toplamları kadar promosyon alabileceklerdir. Buna örnek vererek açıklayalım. Diyelim ki maaşlarınızın toplamı 2.200 TL. Bu durumda 450 TL promosyon alacaksınız.

18 yaşını doldurmuş herkes emekli maaşı promosyonundan yararlanabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmamış olanlar ve emekli maaşı alanlar için ise velilerine ödeme yapılacaktır. Burada da çocuğun maaşı ile velinin maaşı toplanır ve maaş promosyonu belirlenir.

Değerli okurlarımız, ziraat bankasının sizlere sunduğu emekli maaş promosyon detaylarını ayrıntılı bir şekilde bizlerde sizlere anlatmaya çalıştık. Umarım ki faydalı ve istifadeli bir yazı olmuştur. Bizlerden şimdilik bu kadar. emekli maaşı ve kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi bu siteden takip edebilirsiniz.

SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN BU YAZIYI EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

QNB Finansbank’dan Emeklilere Her Yıl 360 TL ve Maaşının 10 Katı Kredi

Emekliyim ne kadar maaş alıyorum nasıl öğrenebilirim ?

 

Tags: , , , ,

One Response “Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları”

  1. Havana tetik
    1 Nisan 2020 at 18:34

    Promosyondan faydalanacagım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar