Go to ...
RSS Feed

Finansçıdan KOBİ Para Cepte Çabuk ve Kolay Kredi


Qnb Finansbank KOBİ Para Cepte Detayları, Özellikleri ve Başvurusu- KOBİ’leri yakından ilgilendiren bir kredi haberini sizler ile paylaşıyoruz. QNB Finansbank esnafını yalnız bırakmıyor. Bu açıdan gerçekten de şanslılar. İşletmeler ciddi manada paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Tabi tam zamanı belli olmadığından, çabuk ve kolay ulaşabilecekleri kredi işlerini görüyor. Şuan bir çok bankada kredi başvurusu gerçekten de oldukça fazla can sıkıcı bir durum.

KOBİ İÇİN VAKİT NAKİT AMA QNB FİNANSBANK YANINIZDA

KOBİ’ler için zaman çok önemli bir mefhumdur. Bu açıdan hem piyasa ile yarışırken hemde ürün üretmek ve kendini geliştirmek durumundadırlar. Yalnız deminde söz ettiğim gibi ek işler alınabiliyor. Yada işletmeye teknolojik aletlerin alınması gerekebiliyor. İşte bu durumda vakit harcamadan nakite yani sıcak paraya ulaşmayı ister. QNB Fİnansbank’da tamda burada devreye giriyor. Peki nasıl bir fır sat sunuluyor ve Kampanyanın detayları neler? Bu soruların cevabı yazımızın devamında.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE KOLAY KREDİ ÖZELLİKLERİ

Bu kredinin amacı işletmelerin nakit ihtiyacına çabuk ve kolay erişebilmeleridir. Başvurusunu şipşak yapabiliyorsunuz. Ayrıca ön onay sistemi sayesinde harcayacağınız süre daha da fazla kısalacaktır. Faiz oranları makuldur. 50 bin liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı aynı gün içerisinde alabiliyorsunuz. Orta işletmeler ve küçük işletmeler içi çok özel bir fırsat. Zira onlar için 50 bin liraya aynı günde ulaşmak güzel bir ayrıcalık olacaktır.

BAŞVURUYU NASIL YAPABİLİRİM?

Aslında başvuru çok kolaydır. Telefonunuzun mesaj bölümüne gireceksiniz ve vatandaşlık numaranızı yazdıktan sonra 7646’ya mesaj atacaksınız. Her operatörün kendi tarifesi üzerinde para kesintisi oluyor. Başvurunuzun ön onayı da mesaj olarak size geri dönüyor. çok beklemiyorsunuz. Bir kaç dakikada cevap mesajı geliyor. Ön onay alırsanız beklemeden bazı belgeler var. Onları tamamlayıp size en yakın Qnb Finansbank Şubesine gitmeniz gerekiyor.

Bu belgelerin neler olduğunu az sonra sizlere açıklayacağız. Eğer bu belgeleri sunamazsanız QNB Finansbank’ın başvurunuzu red etme hakkının olduğunu da unutmayın. Son söz hakkı QNB Finansbank’dadır. Bu açıdan aynı gün krediyi istiyorsanız aşağıdaki şu belgeleri sunmanız gerekir.

Şahıs Firmalarında; Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya  Oda kayır belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopiniz, İmza beyannamesi ve Vergi levhasının hazırlanarak bankaya verilmesi gerekir. Limited ve Anonim Şirketler İçin ise; Ticaret sicil gazetesi, Güncel ticaret sicil belgesi veya faaliyet belgesi ve oda kayıt belgesi, İmza sirküleri Beyannamesi, Vergi levhası, Ortaklar ile yetkililerin kimlik fotokopileri bankaya ibraz edilmelidir. Bu belgeleri muhasebeciniz 10 – 15 dakikada hazırlayacaktır zaten.

ÖNEMLİ DETAYLAR

KOBİ Para Cepte Kredisine başvuracakların resmi cirolarının 2 milyon liraya kadar olan işletmeler için geçerli olduğunu hemen belirtelim. Başvuru yapacakların firma sahibinin veya ortaklarının olması gerekir. Dolayısıyla bu kişilerin Kimlik Numarası ile başvuru yapılması şart. Aksi takdirde değerlendirmeye alınmıyor. Başvuru yaptıktan sonra ön onay alsanız dahi son onay şubeye aittir. Banka sizin hakkınızda ufak bir araştırmada yapacaktır.

Sıkıntılı gördüğü firmalara kredi vermeme hakkına sahiptir. Ön onay aldıktan sonra şubenizde onay verdiği zaman da paranız hemen hesabınıza geçer ve sizde aynı gün içerisinde paranıza kavuşursunuz. Başvuru mesajınız 1 dakikada atarsınız. Onayı 5 dakika içerisinde alırsınız. Muhasebeciniz de 10 dakikada belge hazırlar. Belgeleriniz ile bankaya gidersiniz. Orada belki yarım saat beklersiniz. Onay aldığınızda 50 bin liranıza aynı gün kavuşursunuz.

Değerli işletme sahibi okurlarımız, sizler için önemli olan bir para ihtiyacınıza bir çözüm sunabilmek adına bu yazıyı derledik. Sizlerin de böyle acil para ihtiyacınız oluyorsa ve bulmakta sıkıntı çekiyorsanız Qnb Finansbank’ı değerlendirebilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin…

RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK KOBİ’LERİN GÖRMESİNİ SAĞLAMAMIZA YARDIMCI OLABİLİR MİSİN?

KOSGEB KOBİGEL Destek Programı İle 1.000.000 TL Maddi Kaynak

KOBİ Proje Destek Programı ile KOSGB’ten 150.000 TL Destek

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar