Go to ...

Avantajlı Hoş Geldin Faizli VOV Hesabı ABank’ta Sizleri Bekliyor


Alternatifbank VOV Hesabı, ABank Hoş Geldin Faizli VOV Hesap Özellikleri- Hayatımzıda para çok önemli bir yerde. Paran varsa gücünde oluyor. insanın cebinde parası olduğu zaman daha farklı yürüyor. kendine güveni geliyor. Bu açıdan da bir çoğumuz kendi çapımızda para biriktiriyoruz. Kimimiz Arsaya yatırım yapıyoruz, kimimiz de konuta yatırım yapıyoruz. kimimiz altına yatırım yapıyoruz, kimimiz paramızı ticarette değerlendiriyoruz. Kimimiz de elimizde nakit para tutuyoruz. Dolar, Euro veya TL. Anlayacağınız herkes bir yol tutturmuş ve o yolda parasını değerlendirmeye çalışıyor.

NAKİT PARA DEĞERLENDİRME ALANI BANKALAR

Bazılarımız gayrimenkul alıp satıyoruz ama kimimiz de paranın hastasıyız. Bu açıdan para biriktirip duruyoruz. Durum böyle olunca da paramızı hem güvenle saklayacağımız bir yer hemde değerlendirebileceğimiz bir mecra arıyoruz. Dolaysıyla da karşımızı bankalar çıkıyor. Bankalara paramızı yatırıyoruz. Sonrada arkamıza yaslanıp çıtır çıtır faizini yada kar payını yiyoruz. Evet yanlış duymadınız şuan bir çok insan çalışma gereği duymuyor bile. Parasının getiriyle gül gibi geçinip gidiyor.

BANKALAR ARASINDA CİDDİ MANADA BİR REKABET VAR

Nakit para oldu mu akan sular durur. Hatta bir eşya bil aldığımız da nakit ödediğimiz de fiyatının en az %10 ile %20’si arasında bir indirim pazarlığına gireriz. Bu açıdan nakit para bankalara da lazım. Paranız ile yatırım yapar ve değerlendirirler. Bankalar sizlerin parasını istiyor. Sizleri çekmek için de hoş geldin faizli banka hesapları oluşturuyorlar. İnanılmaz ve çok güzel faizler veya kar payı oranları veriyorlar. Bunu duyan vatandaş da eski bankasından parasını alıp diğer bankaya gidiyor.

Durum böyle olunca da arada bir rekabet başlamış oluyor. Bir bankanın kampanyasını öteki izliyor. Sonra bir diğer. Aklı ticarete erenler de bu durumu fırsata çeviriyorlar. Banka araştırması yapıp en yüksek hoş geldin faizini seçiyorlar. Bu işten mutlak suretle vatandaşlar karlı çıkıyorlar.

BANKA DEĞERLENDİRMESİ YAPARKEN TÜMÜNÜ HESABA KATIN

Değerli dostlarımız, sizlerde paranızı yatıracak bir banka arayışı içerisindeyseniz, mutlak suretle biraz vaktinizi ayırıp, bankaların hoş geldin faiz oranlarını incelemelisiniz. Zira %1 faiz oranı bile büyük rakamlarda ciddi oynamalara neden olabiliyor. Ayrıca da çok büyük banka % 1 verirken küçük olan banka %2 verebiliyor. Bunu da göz önünde bulundurun. Örneğin bugün sizler için ABank VOV hesaptan söz edeceğiz. Bu sayede bir banka hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabileceksiniz.

ABANK HOŞ GELDİN FAİZLİ VOV HESABI GENEL ÖZELLİKLERİ

VOV hesabınız da vade beklemenize gerek yoktur. Dilediğiniz zaman paranızı çekebilir ve dilediğiniz zaman da para yatırabilirsiniz. Vadeli ve Vadesiz hesabın ayrıcalıklarını hep beraber yaşarsınız. Bu açıdan faiz getirisini de günlük olarak alırsınız. Çok özel bir hesap olduğunu belirtebiliriz. Hesabınızı aştığınızda özel hoş geldin faizi avantajından yararlanırsınız. Bunu dışında bankacılık işlemlerinizi de bu hesaptan rahatlıkla yürütebilirsiniz.

Yine VOV Hesabınızdan dilediğiniz zaman EFT ve dilediğiniz zaman da Havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Ayrıca kredi ödemelerinizi de bu hesap üzerinden ödeyebilirsiniz. Bunlar genel tanımıydı. Dilerseniz şimdide bu hesabı detaylandıralım.

ABANK HOŞ GELDİN FAİZLİ VOV HESABI DETAYLARI

Hesabınız günlük vadeli hesaptır. Günlük faiz kazanırsınız. Bu hesaptan yararlanmak isteyenlerin ABank’tan ilk defa hesap açmaları gerekiyor. Dilerseniz TL, Dilerseniz EURO ve Dilerseniz de DOLAR olarak hesap açabilirsiniz. Tüm döviz cinsinden yalnızca bir hesap açtırabiliyorsunuz. Hesap açtığınız da 90 gün boyunca da yararlanabiliyorsunuz. Bakın bu süre gerçekten de çok avantajlı. Yalan olmasın farklı mecralarda da kredi haberleri yapıyoruz.

30 gün hoş geldin faizi vereni gördüm. 45 gün hatta 60 günde ama 90 gün ilk defa görüyorum. Zaten bu hesabı avantajlı kılan özelliği de bu olsa gerek. Hesabınızı açtığınız andan itibaren 90 gün saymaya başlar. Bu açıdan hesapta para olmasa bile süreniz işlemeye devam eder. Bu hususa dikkat ediniz.

ABANK HOŞ GELDİN FAİZİ % KAÇ

Hoş geldin faizli TL için %12’dir. 90 günün sonunda bu oran standart faiz oranı olan %8’e düşmektedir. Doların tanışma faizi ise %3 dür.  Ardından standart faiz olan %0,10’a düşecektir. Euronun ise hoş geldin faizi %1,5 dir. Bu oran belirlenen sürenin ardından %0,05’e düşecektir. Bu oranları da belirtmekte fayda var. Hani her ne kadar süre uzun olsada faiz oranları iyi olmadığı sürece işinize yaramayacaktır. Biz üzerimize düşeni yapıp paylayalım da yanlış yönlendirme olmasın.

ABANK HOŞ GELDİN FAİZLİ VOV HESABI ÖNEMLİ HUSUSLAR

Sıfır lirayla bile bu hesabı açabilirsiniz. Lakin faizden yararlanabilmek için belirli bir miktar yatırmanız gerekiyor. Buna göre faizden yararlanmak isteyenlerin en az 6 bin lira para yatırmaları gerekiyor. Ayrıca vadesiz hesaplarına da 5 bin lira yatırmaları şart. En fazla yatırabileceğiniz rakamın 500 bin lira olduğunu da belirtelim. Dolar ve Euro için ise faiz işleyebilmesi için en az 6 bin USD/EUR yatırmanız gerekiyor. Vadesiz hesabınızda ise 5.000 USD/EUR dur.

En fazla yatırılacak döviz miktarı ise 200.000 USD/EUR dur. Saat 17.00’dan önce paranızı yatırmaya çalışın. Zira 17.00’dan sonra yatıracağınız para bir gün sonra faiz işleyecektir. Sizlerde bu nokta da dikkatli olun. VOV Hesabınız TL cinsinden ise ATM’lerde görülebiliyor. Dilediğiniz zaman da ATM’ten para çeke biliyor ve yatırabiliyorsunuz. Ayrıca buradan havale ve eft işlemlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VOV HESABI AÇTIRMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Sizlerde bu hesabı açtırıp faydalanmak istiyorsanız size en yakın ABank şubesine uğramalısınız. Ama benim bulunduğum şehirde ABank yok diyorsanız da, merak etmeyin. Çünkü dilerseniz ABANK ile online oalrak de iletişime geçebilirsiniz. Arzu ederseniz bu abank.com.tr/tr/hakkimizda/bize-ulasin/bizimle-iletisime-gecin/ linki kullanabilir ve bilgilerinizi girdikten sonra yetkililerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular var ise yetkililere yöneltebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizler için ABank’ın meşhur VOV Hesabından söz ettik. Tekrar hatırlatalım ki avantajlı hoş geldin faizi 90 gün için geçerlidir. Tüm detayları ve bilmeniz gerekenleri noktası virgülüne kadar sizlere aktardır. Üzerimize düşen görevi yerine getirmiş olduk yani. Bundan sonra sizlerde diğer bankaların faiz oranlarını inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Yeni bir kredi ve banka haberinde buluşmak dileğiyle…

SİZLERDEN RİCADA BULUNSAM ACABA BU YAZIMIZI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Alternatif Bank ( A Bank ) Kış Kredisi İçinizi Isıtacak Detaylar İçeride

Fibabanka Kiraz Hesabı ile Çok Özel Mevduat ve Yatırım Hesabı

 

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

%1,25’ten Başlayan Faiz Oranları İle ABank Yaz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ABank yaza özel ihtiyaç kredisi, Alternatif  Bank kredi, düşük faizli ve hesaplı kredi kampanyası – Geçen gün ihtiyaçlarımız neler bir sayayım dedim ama ucu bucağı gelmedi. O kadar çok ihtiyacımız var ki, bunları karşılamak için bir anda cebimizden çıkaracağımız paramız yok. Aylık düzenli gelirimiz olsa da, giderlerimiz de söz konusu.İşin ilginç tarafı ihtiyaçlarda artık ertelenemez

Küçük Büyük Tüm İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı ABank İhtiyaç Kredisi

48 Ay vadeli %1,20 faiz oranlı avantajlı ihtiyaç kredisi Abank’da, alternatif bank ihtiyaç kredisi- 724krediler.com olarak, küçük büyük banka ayırımı yapmadan, hazırlanan tüm kredi kampanyalarını bizlerde sizlere sunuyoruz. Zira bazı zamanlar büyük banka diye gidip kredi aldığımız yer, en yüksek faiz oranını verebiliyor. İşte bu açıdan sizlere sürekli küçük, büyük banka ayırımı yapmadan araştırmalarınız yapın diyoruz.

ABank Konut Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı

Düşük Faizli ABank Konut Kredisi, Hesaplı Alternatifbank Konut Kredisi Hesaplamaları- ben annemin 30 yıl boyunca ev, ev, ev dediğini duydum. Ediyordu da başka bir şey demiyordu kadıncağız. Sonunda da babam ancak emekli olduktan sonra emekli ikramiyesiyle ev satın alabilmiştir. Bu şekilde olan bir sürü insan var. Üst baş istemiyor, yeter ki bir evimiz olsun diyorlar. Çünkü

ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun

ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun- Araba mı demiştiniz? Doğru adrestesiniz. Araba hayatımızdaki en büyük ihtiyaç. Bir çok işimizi rahatlıkla görebiliyoruz. Bu açıdan esnafı da vatandaşı da araba almak istiyor. Hani ilk başlarda lüksmüş. Dolayısıyla parası olan biniyormuş. Ama devran değişti. Artık dünya kadar borcu olanlar dahi bankalar sayesinde araba alabiliyorlar. Birde yeni ehliyet

About Benjamin