Go to ...

ABank Konut Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı


Düşük Faizli ABank Konut Kredisi, Hesaplı Alternatifbank Konut Kredisi Hesaplamaları- ben annemin 30 yıl boyunca ev, ev, ev dediğini duydum. Ediyordu da başka bir şey demiyordu kadıncağız. Sonunda da babam ancak emekli olduktan sonra emekli ikramiyesiyle ev satın alabilmiştir. Bu şekilde olan bir sürü insan var. Üst baş istemiyor, yeter ki bir evimiz olsun diyorlar. Çünkü ev bir insanın geleceği demek. Teminatı demek. En önemlisi de aileyi bir arada tutan sıcacık bir yuva demek.

EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORUZ AMA FİYATLAR ÇOK YÜKSEK

Hepimiz sıcacık bir yuvamızın olmasını istiyoruz. Bu açıdan da üstümüzden başımızdan, boğazımızdan kısıyoruz ve para biriktiriyoruz. Kimimiz iki iş yapıyor. Kimimiz ek mesai yapıyor. Bunlar olağan şeyler. Ama gel gör ki ev fiyatları da çok çok yüksek kardeşim. Bu nasıl iş. Evet haklısınız konutlar çok pahalı ama TOKİ’den falan faydalanacak durumunuz yoksada pekte çıkar yolu yok. Mecburen bankalara başvurulması gerekiyor.

MORTGAGE KREDİSİ SAYESİNDE VATANDAŞ EV SAHİBİ OLUYOR

Şuan ülkemizdeki vatandaşlar eğer yüklü bir miras kalmadıysa konut almak için çözümü bankalarda yani kredilerinde buluyorlar. Bankalar bizler için çözüm yolu. Çünkü biriktirdiğimiz para ev almaya yetmiyor. Zaten ancak peşinatı karşılayabiliyorsuz. Durum böyle olunca da haliyle mortgage yani konut kredisi çok fazla kullanılıp tercih ediliyor. Vatandaş 10 yıl daha kira ödeyeceğine, mortgageye giriyor ve sonunda da ev kendisinin oluyor. Ayrıca her yıl zam yapan ev sahibi de olmuyor.

KONUT KREDİSİ İÇİN DOĞRU BANKA ARAYIŞI İÇERİSİNDEYİZ

Doğru bankayı istiyoruz, çünkü fazladan bankalara para kaptırmak istemiyoruz. Ödeyeceğimiz her lira bizim fazla çalışacağımız anlamına geliyor. Yani çoluk çocukla vakit geçireceğimize, ek iş yapmak durumunda kalıyoruz. Bankalara kaptıracak fazladan paramız yok. Bu açıdan her bilinçli vatandaşın yapması gereken şeyi yani banka araştırmasını yapıyoruz. İşte tamda bu noktada 724krediler.com oalrak sizlerin yardımına koşuyoruz.

Zira bankaların sizlere sunmuş olduğu kredi haberlerini bizlerde sizlere sunuyoruz. Böylece doğru tercihlerde bulunabiliyorsunuz. Bugün sizlere ABank’ın sunmuş olduğu konut kredisi kampanyasının detaylarından söz edeceğiz.Şartlar iyiyse elbetteki değerlendirebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

ABANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

ABank kira öder gibi ev sahibi olmanız için güzle bir kredi kampanyası hazırlamış. yararlanabileceğiniz en düşük vade sayısı 3 aydır. Yapa bileceğiniz en büyük vade sayısı ise 120 aydır. Bu da 10 yıl demektir. 10 Yılda rahat rahat konut ödemelerinizi yapıp kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Vergi ve fon olarak KKDF ve BSMV alınmıyor. Hayat sigortası yaptırmanız zorunlu olarak isteniyor. Zira biliyorsunuz ki ölüm geldi mi genç yaşlı dinlemiyor.

Bankada kendini garantiye almak istiyor. Aslında bilinçli kredi kullanıcıları hayat sigortasını mutlaka istiyorlar. Ölüm olayı gerçekleşirse sigorta şirketi devreye giriyor. Ailenize borcunuz kalmıyor yani. Kalan borcunuzu bankaya ödediği gibi, sizin de şimdiye kadar bankaya ödediğiniz borcunuzu ailenize geri ödüyor. Kredinizi TL olarak alabilirsiniz. Dilerseniz şimdide başvuru adımlarını inceleyelim.

BAŞVURU ADIMLARI VE GEREKLİ OLAN BELGELER?

Yaşadığınız şehirde ABank şubesi varsa buraya uğrayarak, başvurunuzu kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi yetkililerin sizinle iletişime geçmesini isterseniz de bunun da yolu var. Öncelikle yapmanız gereken Kırmızı ile belirttiğimiz şu abank.com.tr/tr/hakkimizda/bize-ulasin/bizimle-iletisime-gecin/ linki kullanmak.Tarayıcınıza yapıştırın ve bilgilerinizi girin. Ardından yetkililer sizleri arayacaklardır.

Aklınızda takılan soru işaretleri var ise yöneltebilirsiniz. Bu şekilde de başvuru imkanınız var. Ha bu arada başvuruda ihtiyaç duyacağınız bazı belgeler var. onları da belirtelim. Nüfus cüzdanınız, İkametgah belgeniz yada adınıza düzenlenmiş yeni bir fatura, Maaş bordrosu ve tabi ki de alacağınız gayrimenkulün tapusu sunulmalıdır. Haydi şimdide faiz oranlarını inceleyelim.

ABANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI
  • 3 AY İLE 24 AY ARASINDA KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI OLARAK %0,9 SAYISI BELİRLENMİŞTİR.
  • 24 AY İLE 60 AY ARASINDA KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI OLARAK %0,95 SAYISI BELİRLENMİŞTİR.
  • 60 AY İLE 84 AY ARASINDA KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI OLARAK %0,99 SAYISI BELİRLENMİŞTİR.
  • 84 AY İLE 120 AY ARASINDA KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI OLARAK %1,1 SAYISI BELİRLENMİŞTİR.

 

ABANK KONUT KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMALAR

101.000 Lira Konut Kredisini 120 Ay vade ile almaya karar verdiniz. Bu durumda da faiz oranınız otomatikman %1,1 olarak karşınıza çıkacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.520,0 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar ise 182.369,74 TL dir. Hayat sigortası yıllık primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti 505 liradır. Ekspertiz ücreti 690 TL dir. İpotek ücreti ise 400 Liradır. Yıllık maliyet oranı da %13,45 dir.

151.000 Lira Konut Kredisini 120 Ay vade ile almaya karar verdiniz. Bu durumda da faiz oranınız otomatikman %1,1 olarak karşınıza çıkacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.272,4 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar ise 272.691,47 TL dir. Hayat sigortası yıllık primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti 755 liradır. Ekspertiz ücreti 690 TL dir. İpotek ücreti ise 400 Liradır. Yıllık maliyet oranı da %13,36 dır.

100.000 Lira Konut Kredisini 60 Ay vade ile almaya karar verdiniz. Bu durumda da faiz oranınız otomatikman %0,95 olarak karşınıza çıkacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.194,2 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar ise 131.654,65 TL dir. Hayat sigortası yıllık primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti 500 liradır. Ekspertiz ücreti 690 TL dir. İpotek ücreti ise 400 Liradır. Yıllık maliyet oranı da %11,99 dur.

60.000 Lira Konut Kredisini 24 Ay vade ile almaya karar verdiniz. Bu durumda da faiz oranınız otomatikman %0,90 olarak karşınıza çıkacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.790,9 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar ise 66.981,65 TL dir. Hayat sigortası yıllık primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti 300 liradır. Ekspertiz ücreti 690 TL dir. İpotek ücreti ise 400 Liradır. Yıllık maliyet oranı da %13,19 dur.

HESAPLAMALAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AYRINTILAR

Hesaplanan hayat sigortasının 35 yaşındaki erkek bir müşteri için yapıldığını belirtelim. Zira hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredi vadesine ve kredi tutarına göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca belirtilen hayat sigortası bir yıllık dır. Ekspertiz ücreti de konutun metre karesine göre değişiyor. Bu açıdan 690 lira ile 1.500 Lira arasında ekspertiz rakamları değişebiliyor. İpotek ücreti ise 800 liraya kadar çıkabilir. Bizler minimum rakamlar üzerinden gittik.

Dask deprem sigortası 100 liradır. Bu bir yıllık ücrettir. Konut sigortası da ortalama olarak bir yıllık ücreti 180 liradır. Bu rakamları da belirtmek durumundaydık. Zira bir krediyi asıl değerlendirme aracı diğer giderleridir. Sakın olaki sadece faiz oranlarına kanmayın.

Sevgili dostlarımız, ev sahibi olmak istediğinizi biliyoruz. Bizlerde bu açıdan bankaların kredi haberlerini tarafsız bir şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da ABanka yer verdik. Tüm bilmeniz gerekenlere değindiğimizi düşünüyorum. Bu yazı da bitmiş oldu. En yeni ve en özel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

SİZLERDEN RİCAM BU EMEK SARF EDİLMİŞ YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE DE BEĞENEREK PAYLAŞMANIZ.

Alternatif Bank ( A Bank ) Kış Kredisi İçinizi Isıtacak Detaylar İçeride

Avantajlı Hoş Geldin Faizli VOV Hesabı ABank’ta Sizleri Bekliyor

240 ay vadeli konut kredisini veren bankalar ve satış şartları detayları burada

120 Ay vadeli 60 bin lira konut kredisini en düşük veren banka için tıkla

 

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

%1,25’ten Başlayan Faiz Oranları İle ABank Yaz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ABank yaza özel ihtiyaç kredisi, Alternatif  Bank kredi, düşük faizli ve hesaplı kredi kampanyası – Geçen gün ihtiyaçlarımız neler bir sayayım dedim ama ucu bucağı gelmedi. O kadar çok ihtiyacımız var ki, bunları karşılamak için bir anda cebimizden çıkaracağımız paramız yok. Aylık düzenli gelirimiz olsa da, giderlerimiz de söz konusu.İşin ilginç tarafı ihtiyaçlarda artık ertelenemez

Küçük Büyük Tüm İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı ABank İhtiyaç Kredisi

48 Ay vadeli %1,20 faiz oranlı avantajlı ihtiyaç kredisi Abank’da, alternatif bank ihtiyaç kredisi- 724krediler.com olarak, küçük büyük banka ayırımı yapmadan, hazırlanan tüm kredi kampanyalarını bizlerde sizlere sunuyoruz. Zira bazı zamanlar büyük banka diye gidip kredi aldığımız yer, en yüksek faiz oranını verebiliyor. İşte bu açıdan sizlere sürekli küçük, büyük banka ayırımı yapmadan araştırmalarınız yapın diyoruz.

Avantajlı Hoş Geldin Faizli VOV Hesabı ABank’ta Sizleri Bekliyor

Alternatifbank VOV Hesabı, ABank Hoş Geldin Faizli VOV Hesap Özellikleri- Hayatımzıda para çok önemli bir yerde. Paran varsa gücünde oluyor. insanın cebinde parası olduğu zaman daha farklı yürüyor. kendine güveni geliyor. Bu açıdan da bir çoğumuz kendi çapımızda para biriktiriyoruz. Kimimiz Arsaya yatırım yapıyoruz, kimimiz de konuta yatırım yapıyoruz. kimimiz altına yatırım yapıyoruz, kimimiz paramızı

ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun

ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun- Araba mı demiştiniz? Doğru adrestesiniz. Araba hayatımızdaki en büyük ihtiyaç. Bir çok işimizi rahatlıkla görebiliyoruz. Bu açıdan esnafı da vatandaşı da araba almak istiyor. Hani ilk başlarda lüksmüş. Dolayısıyla parası olan biniyormuş. Ama devran değişti. Artık dünya kadar borcu olanlar dahi bankalar sayesinde araba alabiliyorlar. Birde yeni ehliyet

About Benjamin