Go to ...

BankPozitif Konut Kredisi ile Hayallerinizi Ertelemeyin


BankPozitif Konut Kredisi, İstanbul, Ankara, İzmir En uygun, En Düşük Faizli Konut Kredisi- Kredi herkese lazım. Paranın lazım olmadığı bir Allah’ın kulu yok. Herkesin kendine göre ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçlar arasında en fazla ön planda olan barınma gereksinimidir. Gerek dış tehlikelerden korunmak, gerekse de bir aile yuvasını kurmak adına barınmak zorundayız. Yani evde oturmak durumundayız. Bu açıdan dünyalar kadar paralar vererek kirada oturuyoruz. Ama gel gör ki bu yinede içimizde ki ev sahibi olma ihtiyacını gidermiyor.

GELECEK KORKUSU EV KREDİSİNE ZORLUYOR

Hepimizde gelecek korkusu var. Ya ileri de iş siz kalırsa. bu yaşımda nasıl geçinirim? diyen mi ararsın, Emekli olunca eline geçeceği 3 kuruşla geçim derdine düşüneni mi? Gelecekte ne olacağı belli değil. Ayrıca her geçen gün de hayat şartları zorlaşıyor. Bu açıdan bir an önce ev sahibi olmak istiyoruz. Birde ev sahipleri var. her yıl zam yapanı mı? dersiniz, Evden çık Alamanyadan çocuğum gelecek diyeni mi? Bu açıdan artık yeter bizim de evimiz olsun diyoruz.

Lakin bu endişeler bizleri hemen ev sahibi yapmıyor. Çünkü konut fiyatları çok pahalı. Karı koca biraz birikim yaptınız ama bu satın almak istediğiniz evi almaya yetmiyor. Durum böyle olunca da ister istemez bankalara yani kredilerine yöneliyoruz. Kimisi kar payı uyguluyor, kimisi de faiz. Ama hiç olmazsa kira ödeyerek 5 -10 yıl sonra ev de bizim olmuş oluyor. Özellikle de şuan genç nesil yani evlenen nesil muhakkak yatırımlarını ev almakta buluyor.

BANKPOZİTİF KONUT KREDİSİNİ DUYMUŞ MUYDUNUZ?

Kredi alacağız almasına ama hangi bankadan kredi almalıyız? Bu bizi gerçekten de düşündürüyor. Adı üstünde kredi yani borç para. Dolayısıyla bu işi ne kadar hesaplı yaparsak bizler için de o kadar iyi olacak. Bu sıkıntılı durumunuzda 724krediler.com olarak konut kredisi haberleri yaparak yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bugün de BankPozitif Konut Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu vesileyle bir bankanın teklifini ve şartlarını detaylıca öğrenmiş olacaksınız.

BANKPOZİTİF KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

BankPozitif hayalinizdeki konutu satın almanız için çok özel bir kredi teklifinde bulunuyor. Uygun faiz ve ödemleri ve 120 aya varan taksit sayısı ile dikkatleri üzerine topluyor. Alacağınız konutun %70’ine kadar kredi çekebilirsiniz. Alacağınız ev Ankara, İzmir veya İstanbul da olması gerekiyor. Satın almayı planladığınız ev inşaat halinde değil de tamamlanmış olması gerekiyor. Enin değeri de en az 100 bin lira olmalı. Bankpozitif gerektiğinde ek belge veya teminat talebinde bulunma hakkına sahiptir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? ÖDEMELER NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

Kredi başvurunuzu bu bankpozitif.com.tr/Tr/Bireysel/e_kredi?loanType=40101 linki kullanarak yapabilirsiniz. Basit bir kaç bölüm var. Bilgi girişi yapıyorsunuz. Sonra banka yetkilileri sizleri ayıyor ve detayları ayrıntılı bir şekilde görüşüyorsunuz. Ödemelerinizi de herhangi bir banka hesabınızdan EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Denizbank şubelerinde veya PTT gişelerinden de masraf ödemeden kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI
  • 1 – 24 AY ARASI VADELERDE KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI %0,99 DUR.
  • 25 – 120 AY ARASI VADELERDE KREDİ ÇEKERSENİZ FAİZ ORANI %1,15 DUR.

 

BANKPOZİTİF KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI

100.000 TL Konut Kredisini 120 ay vade ile aldığınızda Faiz oranı da %1,15 uygulanıyor. Aylık taksit tutarı ise 1.920 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 liradır. Ekspertiz ücreti ise 527,46 TL dir. Taşınır Taşınmaz Rehin Ücreti 141,60 TL dir. Dask sigorta prim ücreti 100 liradır. Yıllık Maliyet Oranı ise %15,0591 dir.

100.000 TL Konut Kredisini 24 ay vade ile aldığınızda Faiz oranı da %0,99 uygulanıyor. Aylık taksit tutarı ise 5.080 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 liradır. Ekspertiz ücreti ise 527,46 TL dir. Taşınır Taşınmaz Rehin Ücreti 141,60 TL dir. Dask sigorta prim ücreti 100 liradır. Yıllık Maliyet Oranı ise %13,9083 dir.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna hep birlikte gelmiş olduk. Sizlerde İstanbul, İzmir ve Ankara da ev almayı düşünüyorsanız, bu kredi düşünebilirsiniz. Tabi faiz oranları ve diğer şartları da kafanıza uyarsa. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşuruz.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Dosya Masrafsız ve Sigortasız BankPozitif İhtiyaç Kredisi

Kredi Almanın En Kolay ve En Hızlı Yolu CEPTETEB İhtiykaç Kredisi

Qnb Finansbank İmzasız Evraksız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Detayları

 

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Dosya Masrafsız ve Sigortasız BankPozitif İhtiyaç Kredisi

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Detayları ve Başvuru Şartları- Tüm kredi ihtiyacı olan herkes mutlaka bu yazımızı okumalı. Ülkemizde ihtiyaç kredilerine çok fazla başvuru yapılıyor. Çünkü hiç bir neden ve sebep göstermenize gerek yok. Araba alanlarda ihtiyaç kredisine yönelebiliyor, ev alanlarda. Esnaflarda başvuru yapıyor, kobiler de. Çok geniş çaplı bir kredi türü anlayacağız. İhtiyaçlarımız da çok fazla.

About Benjamin