Go to ...

ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun


ABank Taşıt Kredisi Herkesin Bir Arabası Olsun- Araba mı demiştiniz? Doğru adrestesiniz. Araba hayatımızdaki en büyük ihtiyaç. Bir çok işimizi rahatlıkla görebiliyoruz. Bu açıdan esnafı da vatandaşı da araba almak istiyor. Hani ilk başlarda lüksmüş. Dolayısıyla parası olan biniyormuş. Ama devran değişti. Artık dünya kadar borcu olanlar dahi bankalar sayesinde araba alabiliyorlar. Birde yeni ehliyet alanların da hevesi buna eklenince toplum genlinde bir araba ihtiyacı söz konusu.

SIFIR VE 2. EL KONFORLU ARABALAR REVAÇTA

Kimisi hastalığından dolayı araba istiyor, kimisi işinden dolayı. Ama bir gerçek var ki artık kimseye eski modelli ve hiç bir özelliği olmayan arabaları tercih etmiyor ve istemiyor. Bu tip arabalar her yerde var. Artık konfor ve güven arıyoruz. Durum böyle olunca da ya sıfır kilometre araba istiyoruz yada en geç 5 yaşında 2. el konforlu araçları tercih ediyoruz. Hastaneye gittiğimiz de klimasını açmak istiyoruz. Şehirler arası seyahatte sıkılmadan güvenli bir yolculuk yapmak istiyoruz.

ARABALAR ÇOK PAHALI AMA BANKALAR YANINIZDA

Arabamız iyi ve güzle olsun istiyoruz istemesine ama gel gör  ki fiyatları da acayip uçuk. Kendimizce biraz para biriktirdik ama bu parayla arabanın dörtte biri bile gelmez. Bu durumda olan ve çıkış yolu arayan bir sürü insan var. Çözüm yolu olarak da karşımıza banka kredileri çıkıyor. Bir çoğumuz bankalardan taşıt alabilmek için kredi çekiyoruz. Lakin en doğru kredi için de günlerimizi ayırıyoruz. Araştırma yaparak en hesaplı banka kredisini istiyoruz.

724krediler.com ailesi olarak da bankaların kredi kampanyalarının tanıtımlarını yapmaya çalışıyoruz. Üstelik tarafsız bir şekilde. Bu yazıda da Alternatifbank yani ABank’ın sizlere sunduğu taşıt kredisinden söz edeceğiz. Sizlerde o iyiymiş derseniz elbetteki değerlendirebilirsiniz. Hazırsanız bu özel kredinin detaylarına hep beraberce geçelim.

ABANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

ABank sıfır kilometre veya ikinci el taşıt alımlarınızda çok özel bir kredi fırsatı sunuyor. Kredi vadesini minimum 3 ay yapabiliyorsunuz. Yararlanabileceğiniz maksimum kredi vadesi ise 48 aydır. Alacağınız araba dışında ipotek konulmaz. Anlayacağınız arabanıza rehin konuluyor ve satılamaz şerhi konuluyor. Bu kredide kefil istenmiyor. Lakin Alternatifbank gerekli görürse yada duyarsa kefil ve ekstradan belge de sunabilir. 5 yaş ve altındaki araçlar için taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Eğer taşıtı gerçek kili alacaksa vergi ve fon olarak %15 KKDF ve  %5 BSMV alınıyor.

Bu krediyi aldığınızda diğer bir çok banka gibi ABANK’da Hayat sigortası, trafik sigortası ve Kasko yaptırmanızı isteyecektir. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete ve kredinin tutarına göre değişmektedir. Kasko ve trafik sigortası da arabanın fiyatına, modeline ve yaşına göre değişiklik gösterebiliyor. Alacağınız kredinin döviz cinsi yalnızca TL yani liradır.

BAŞVURU SÜRECİ

Bu krediye başvuru yapmak isteyenlerin Abank ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Online iletişim için bu abank.com.tr/tr/hakkimizda/bize-ulasin/bizimle-iletisime-gecin/ linki kullanabilirsiniz. Gerekli bilgileri dolduruyorsunuz. Çok zor değil anlayacağınız. Ardındna yetkililer sizin ile iletişime geçecek ve uygun bir ödeme yolunu bulabilirsiniz. Bu arada bankaya sunmanız gereken belgeleri de hemen sayalım. Nüfus Cüzdanınız, Adresinizi gösteren belge, Gelir belgeniz ve Sıfır kilometre araçlar için proforma. ikinci el araçlarda ise aracın ruhsatı.

FAİZ ORANLARI KAÇ?
 • 0 İLE 3 AY ARASINDA %1,34
 • 3 İLE 6 AY ARASINDA %1,35
 • 6 İLE 9 AY ARASINDA %1,37
 • 9 İLE 12 AY ARASINDA %1,37
 • 12 İLE 15 AY ARASINDA %1,37
 • 15 İLE 18 AY ARASINDA %1,37
 • 18 İLE 21 AY ARASINDA %1,37
 • 21 İLE 24 AY ARASINDA %1,37
 • 24 İLE 30 AY ARASINDA %1,37
 • 30 İLE 36 AY ARASINDA %1,37
 • 36 İLE 42 AY ARASINDA %1,38
 • 42 İLE 48 AY ARASINDA %1,4

 

ABANK TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA PLANLARI

20 bin lira Abank taşıt kredinizi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,4 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 609,8 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 29.271,57 TL olacaktır. Yılık hayat sigortası primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti ise 100 TL dir. Yıllık Maliyet oranı da %20,43 tür. 

30 bin lira Abank taşıt kredinizi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,4 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 914,7 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 43.905,80 TL olacaktır. Yılık hayat sigortası primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti ise 150 TL dir. Yıllık Maliyet oranı da %20,34 tür. 

40 bin lira Abank taşıt kredinizi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,4 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.219,6 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 58.541,01 TL olacaktır. Yılık hayat sigortası primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti ise 200 TL dir. Yıllık Maliyet oranı da %20,29 tür. 

50 bin lira Abank taşıt kredinizi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,4 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.524,5 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 73.176,42 TL olacaktır. Yılık hayat sigortası primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir. Yıllık Maliyet oranı da %20,25 tür. 

100 bin lira Abank taşıt kredinizi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,4 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 3.049,0 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 146.352,34 TL olacaktır. Yılık hayat sigortası primi 100 liradır. Kredi tahsis ücreti ise 500 TL dir. Yıllık Maliyet oranı da %20,20 tür. 

Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşi kadardır. ayrıca hayat sigortası 35 yaşında erkek bir müşteriye göre hesaplanmıştır. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredi vadesi ve kredi tutarına göre değiştiğini de belirtelim. Bu açıdan net bir şey söylemek doğru olmaz. Başvuru yaptığınızda zaten yetkililer sizin için belirlenecek olan hayat sigortasını söyleyeceklerdir.

Değerli okurlarımız, sizlere de taşıt kredisi lazımsa ABANK yanınızda. Bizlerde sizler için Alternatifbank’ın hazırladığı kredi kampanyasını sunmaya çalıştık. Özellikle hesaplamalarda çok fazla örneklemelere yer verdik. İşin içine rakamlar girdiği zaman daha da fazla kalıcı oluyor. Umarım yeterince faydalanırsınız. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşça kalın. Bizi takip etmeye devam edin…

SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK ARABA ALACAKLARIN GÖREBİLMESİNİ DE SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

36 Ay Vadeli 20.000 TL Taşıt Kredisini Düşük Faizli Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

50 bin TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade İle Uygun Faizli Veren Bankalar

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

%1,25’ten Başlayan Faiz Oranları İle ABank Yaz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ABank yaza özel ihtiyaç kredisi, Alternatif  Bank kredi, düşük faizli ve hesaplı kredi kampanyası – Geçen gün ihtiyaçlarımız neler bir sayayım dedim ama ucu bucağı gelmedi. O kadar çok ihtiyacımız var ki, bunları karşılamak için bir anda cebimizden çıkaracağımız paramız yok. Aylık düzenli gelirimiz olsa da, giderlerimiz de söz konusu.İşin ilginç tarafı ihtiyaçlarda artık ertelenemez

Küçük Büyük Tüm İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı ABank İhtiyaç Kredisi

48 Ay vadeli %1,20 faiz oranlı avantajlı ihtiyaç kredisi Abank’da, alternatif bank ihtiyaç kredisi- 724krediler.com olarak, küçük büyük banka ayırımı yapmadan, hazırlanan tüm kredi kampanyalarını bizlerde sizlere sunuyoruz. Zira bazı zamanlar büyük banka diye gidip kredi aldığımız yer, en yüksek faiz oranını verebiliyor. İşte bu açıdan sizlere sürekli küçük, büyük banka ayırımı yapmadan araştırmalarınız yapın diyoruz.

ABank Konut Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı

Düşük Faizli ABank Konut Kredisi, Hesaplı Alternatifbank Konut Kredisi Hesaplamaları- ben annemin 30 yıl boyunca ev, ev, ev dediğini duydum. Ediyordu da başka bir şey demiyordu kadıncağız. Sonunda da babam ancak emekli olduktan sonra emekli ikramiyesiyle ev satın alabilmiştir. Bu şekilde olan bir sürü insan var. Üst baş istemiyor, yeter ki bir evimiz olsun diyorlar. Çünkü

Avantajlı Hoş Geldin Faizli VOV Hesabı ABank’ta Sizleri Bekliyor

Alternatifbank VOV Hesabı, ABank Hoş Geldin Faizli VOV Hesap Özellikleri- Hayatımzıda para çok önemli bir yerde. Paran varsa gücünde oluyor. insanın cebinde parası olduğu zaman daha farklı yürüyor. kendine güveni geliyor. Bu açıdan da bir çoğumuz kendi çapımızda para biriktiriyoruz. Kimimiz Arsaya yatırım yapıyoruz, kimimiz de konuta yatırım yapıyoruz. kimimiz altına yatırım yapıyoruz, kimimiz paramızı

About Benjamin