Go to ...

Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Özellikleri


Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Paketi Detayları ve Özellikleri- Hepimiz bir evimizin olmasını istiyoruz. Zaten öyle olmazsa bu yazı üzerinde de olmazdınız. Ev sahibi olmak kolay değil. Yıllarınızı verirsiniz. Bir birikim yapabilmek için. ama bu sizin için yeterli olmaz. Çünkü konut fiyatları çok yüksek. Durum böyle olunca da ister istemez bankalara yöneliyoruz. Kredi bizim için tek çare gibi gözüküyor. Gerekirse 10 yıl vade yaparız ama sonunda da ev bizim olur deriz.

BANKA KREDİLERİ ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR

Kredi alırken çok iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Maalesef ki bu araştırmayı yapmazsanız emeğinizin bir bölümü boş yere uçup gidecektir. Düşünün 10 bin lirada bile bankalar arasında 3 bin lira gibi bir rakam oynuyor. Birde 100 bin lira aldığınızı düşünün. Dolayısıyla çok fazla önemli bir konu bu. Dilerseniz Kredi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli konulu yazımıza BURADAN ulaşabilir ve çok önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu size doğru karar vermede yardımcı olacaktır.

KONUT KREDİSİNDE FİBABANK’I HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Deminde belirttiğim gibi banka tercihi önemli. Sonuçta belkide ev sahibi olabilmek için belki de 10 yılınızı vereceksiniz. Belki ek mesai yapacaksınız. Belki iş çıkışı ek işler yapacaksınız. Belki de işportacılık yapacaksınız. Sabah akşam alın teri dökeceksiniz. Çocuklarınız ile yeterince ilgilenemeyeceksiniz. Bazı zamanlarda da sağlığınızdan olacaksınız. Bu açıdan bizlerde her kuruşunuzun değerini biliyoruz. Madem kredi çekeceksiniz.

O halde güncel bankaların konut kredilerini sitemizde bulabilirsiniz. Bankaların konut kredisi haberlerini yorum katmadan sade bir şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugünde Fibabankaya yer ayırdık. Az sonra tüm detayları ve özellikleri sizler ile paylaşacağız. Kafanıza yatarsa sizlerde değerlendirebilirsiniz.

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

10 yıla kadar yani 120 ay vade yapabiliyorsunuz.  Kredi faiz oranları son anına kadar sabittir. Kredi bitimine kadar aynı faizi ödersiniz. Kredi taksitlerinizi de eşit bir şekilde ödersiniz. Kredinin döviz cinsi TL yani liradır. Gerçek kişiler bu krediyi kullanırsa BSMV ve KKDF’den muaf tutulmaktadır. Paranıza göre uygun bir ödeme planı seçebilirsiniz. Sabit faizli kredinizde olurda erkenden kapatırsanız, erken ödenen ana para tutarının %2’si kadar da erken ödeme cezası ödemeniz gerekiyor.

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ PAKETİ AVANTAJLARI

Ek bir teminat göstermenize gerek yoktur. Alacağınız konut tek başına teminat olarak yeterli olacağından buna ipotek uygulanmaktadır. Normalde kefil istenmiyor ama Fibabank’ın kefil isteme hakkının saklı olduğunu unutmayın. Güzel evim konut kredisi paketi ile bazı avantajları da elde edersiniz. örneğin Fibabanka Bonus Kredi Kartının ilk yıl aidatı bulunmuyor. Bu paket ile almanız gereken bazı hizmetlerde vardır. Bu hizmetler ise; Otomatik fatura, Dask, Konut sigortası, Hayat sigortası, KMK ve fibabank bonus kredi kartıdır.

FAİZ ORANLARI NELERDİR?
  • 500 bin liraya kadar alacağınız krediyi 0 ay ile 60 ay arasında vade yaparsanız faiz oranı ise %0,95 dir.
  • 500 bin liraya kadar alacağınız krediyi 61 ay ile 120 ay arasında vade yaparsanız faiz oranı ise %0,97 dir.
  • 500.001 ile 750.000 bin lira arasında alacağınız krediyi 0 ay ile 60 ay arasında vade yaparsanız faiz oranı ise %0,99 dir.
  • 500.001 ile 750.000 bin lira arasında alacağınız krediyi 61 ay ile 120 ay arasında vade yaparsanız faiz oranı ise %1,02 dir.

 

ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI VE AÇIKLAMALAR

100 Bin lirayı 60 Ay vade ile alırsanız yukarıdaki veriye göre kredi faiz oranı %0,95 olacak. Kredi taksit tutarı ise 2.194,24 liradır. Kredi tahsis ücreti 500 liradır. Senelik hayat sigortası masrafı 420,39 TL dir. Alınacak ücretler toplamı 1913,66 TL dir. Yıllık toplam faiz maliyet oranı ise %12,6007 dir. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin %0,5’i kadardır. O da 500 liraya denk geliyor. Ekspertiz ücreti 545,71 liradır. İpotek tesis ücreti 147,5 TL dir. Bunun dışında bir yıllık dask ve konut sigortası toplamı ortalama 300 liradır.

Sevili okurlarımız, Fibnabank’ın sizlere sunmuş olduğu konut kredisi kampanyasının detaylarını paylaş olduk. Sizlerde konut sahibi olmak istiyor ve şartlar işinize geliyorsa, değerlendirin. Bu yazı ile anlatacağımız tüm sözler bu kadar. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle.

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FAEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Fibabanka Kiraz Hesabı ile Çok Özel Mevduat ve Yatırım Hesabı

Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması

Fibabanka Esnafa Özel 36 Ay vadeli 70.000 TL Kredi Fırsatı

Fibabanka Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik, Cepten ve Webten Kredi Kampanyası – 724krediler.com ailesi olarak tüm kredi ihtiyacı isteklerinize çok özel öneriler ve alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır kaliteli ve doğru bilgiler ile sizlerleyiz, Bu sayede de en hesaplı kredi tercihi yaptığınızı biliyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin göz bebeği durumunda adeta. gerek işçi istihdamı noktasında, gerekse de

Fibabanka 10 Numara Ramazan Bayramı Kredisi

Fibabanka Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi, 2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası – Kredinin nabzının anında ölçmeye devam ediyoruz. Bu sıralar ramazan ayındaki masraflarınızı karşılamak adına ve ramazan bayramınızı da gönlünüze göre geçirebilmeniz için, bu aya ve bayramına özel kredi kampanyalarına değinmeye çalışıyoruz. Vatandaşın kendine göre sebeplerden dolayı maddi desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu kaynağı

About Benjamin