Go to ...

Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası


Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası- Bu yazıyı esnafımıza özel olarak derliyoruz. Büyük işletmelerden tutun da bireysen vatandaşlara kadar herkes kredi ihtiyacı duyuyor. Tabi bunlara esnafları da dahil etmek gerekiyor. Esnaflarımız çok ciddi maddi sıkıntılar çekebiliyorlar. Buna mevsimsel sıkıntılar da dahil edilebileceği gibi çok daha farklı ve kişisel problemlerde dahil edilebilir. Kimi esnaf ise restorasyon yaparak müşteri kitlesini artırmak ister.

ESNAFA KREDİ LAZIM

Esnaflarda restorasyon ve yeni bir düzen çok fazla önemlidir. Genelde bu seçenekten dolayı kredi çekerler. Çünkü müşteriler artık yeni bir konsept ister. Kimisi de farklı bir şube açarlar. Anlayacağınız esnaflarda ciddi manada paraya ihtiyaç duyarlar. Tabi haliyle de bankalara başvuru yapılmaktadır. Ama hangi bankaya başvuru yapmalıyız? sorusu da hemen ortaya çıkmaktadır. Sonuçta esnafız ve en doğru ve en uygun krediyi çekmemiz lazım. Bu açıdan küçüklü büyüklü bir sürü banka var.

ESNAF EN UYGUN KREDİNİN PEŞİNDE

Kredi konusu şakaya gelmez. Büyük banka olması en düşük faizli krediyi veriyor anlamını da taşımıyor. Hatta geçen sene en uygun konut kredisini çok küçük bir banka veriyordu. Tıpkı bu şekilde esnaf kredilerini veren bankalar var. Ama durduk yerde niye fazla verelim ki? Para kazanmak için sabah saat 07.00’da işi açıyoruz ve çoğu zaman gece 24’e kadar iş peşinde koşuyoruz. Durduk yere de emeğimizi bankalara çarçur etmek istemiyoruz.

FİBABANKA SİZLER İÇİN DOĞRU TERCİH OLABİLİR

Bizlerde bankaların nabzını anlık olarak tutuyoruz ve güncel kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Bugünde yine öyle yapacağız. Fibabanka esnaflar için bir kredi kampanyası başlatmış. Bizlerde bu kredi kampanyasında neler sunuluyor, sizlere sade bir dille anlatacağız. Gerçekten de iyi ve özelse değerlendirebilirsiniz. Haydi bakalım. Başlayalım.

FİBABANKA ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN KREDİ KAMPANYASI

Esnafımızın yüzü gülsün kampanyası ile Fibabanka esnafların yanında olduğunu bildiriyor. Sizlerin de ödemeleri varsa ve yaklaştıysa bu canınızı sıkmasın diye anında özel bir kredi imkanı sunuluyor. İster esnaf olun, ister de kobi. özel taksitli ticari kredi alabilirsiniz. Alabileceğiniz minimum vade 3 aydır. Maksimum vade ise 36 aydır. Hemen kredi tutarını da belirtelim. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 100 bin liradır. Faiz oranı ise %1,39 dur. Hadi şimdide ödeme planını inceleyelim.

FİBABANKA ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLSÜN ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL krediyi 36 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,39 olarak uygulanacaktır. Ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti 263 liradır. Sigorta bedeli 111 TL dir. Aylık toplam maliyet oranı %1,69 dur. Yıllık maliyet oranı ise %20,27 dir. Yıllım maliyet oranına vergiler dahil edilmiş.

Değerli esnaf ve kobi dostlarımız, sizlerinde maddi sıkıntısı var ise bu kredi kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Bizler sıkıntınızı dile getirmiş olduk. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz kredi için de bir kredi alternatifi sunduk. Gerisi artık sizlere kalıyor. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK ESNAFLARIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMANIZDIR. 

Kredi Almanın En Kolay ve En Hızlı Yolu CEPTETEB İhtiykaç Kredisi

KOBİ Proje Destek Programı ile KOSGB’ten 150.000 TL Destek

2017 Yılı KOSGEB Sıfır Faizli 50 Bin Lira KOBİ Kredisi Başvurusu

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Fibabanka Esnafa Özel 36 Ay vadeli 70.000 TL Kredi Fırsatı

Fibabanka Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik, Cepten ve Webten Kredi Kampanyası – 724krediler.com ailesi olarak tüm kredi ihtiyacı isteklerinize çok özel öneriler ve alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır kaliteli ve doğru bilgiler ile sizlerleyiz, Bu sayede de en hesaplı kredi tercihi yaptığınızı biliyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin göz bebeği durumunda adeta. gerek işçi istihdamı noktasında, gerekse de

About Benjamin