Go to ...

Dosya Masrafsız ve Sigortasız BankPozitif İhtiyaç Kredisi


BankPozitif İhtiyaç Kredisi Detayları ve Başvuru Şartları- Tüm kredi ihtiyacı olan herkes mutlaka bu yazımızı okumalı. Ülkemizde ihtiyaç kredilerine çok fazla başvuru yapılıyor. Çünkü hiç bir neden ve sebep göstermenize gerek yok. Araba alanlarda ihtiyaç kredisine yönelebiliyor, ev alanlarda. Esnaflarda başvuru yapıyor, kobiler de. Çok geniş çaplı bir kredi türü anlayacağız. İhtiyaçlarımız da çok fazla. İhtiyaçların başı var ama sonu neredeyse yok. Durmadan yeni yeni ihtiyaçlar karşımıza çıkıyor.

EN GÜVENİLİR BORÇ ALMA KURUMLARI BANKALAR AMA HERKES KREDİ ALAMIYOR

Artık kimse kimseye borç vermiyor. İhtiyacı olan da mecburen bankalara gidiyor. Faiz ödemeye karar veriyor. Bir ümitlen bankalara koşturuyor ama, bir çoğu da geri dönüyor. Çünkü bankalar kredi başvurusu yapan kişileri kendilerinde geliştirdikleri maddeleri sağlamadıklarından dolayı red ediyor ve kredi vermiyorlar. Bu nedenler arasında kredi notu, bozul kredi sicili ve gelir belgesi başta geliyor. Bu şartların birini veya bir kaçını taşımayanlar kredi alamıyorlar.

KOLAY BANKA VE KOLAY KREDİ ARAYIŞI İÇERİSİNDEYİZ

Kredi her ne kadar bizler için hayati öneme sahip olsa da, zamanımızda bizler için çok önemli ve kıymetli. Hepimiz işinde gücünde insanlarız. Artık sıra beklemeye teamülümüz yok. Bankada bir fatura bile ödeyeceğimiz zaman en az 30 dakika bekliyoruz. Kredi çekmeye gittiğimizde de bir işkenceye dönüşüyor. Artık kolay kredi istiyoruz. Oturduğumuz yerden rahatça bu krediye başvurumuzu yapalım. Kredimiz de onaylandıktan sonra hesabımıza yatsın.

BANKPOZİTİF KOLAY KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GÜZEL BİR ALTERNATİF

Basit ve kolay kredi başvurusu, hepimizin istediği ortak şey. Bu açıdan da kredi ihtiyacımızda başvuru yapacağımız banka bilgisi istiyoruz. Esasen şuan bir çok banka online kredi başvurusu imkanı veriyor. Ama sonuç odaklı banka yok. Daha doğrusu başvurunuz oylandıktan sonra bankaya gitmeniz gerekiyor. Lakin Bankpozitif de durum tamamen online. Yazımızın devamında BankPozitif İhtiyaç Kredisine dair bilgileri paylaşacağız. Hazırsanız başlayalım.

BANOZİTİF İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bankpozitif ihtiyaç kredisinin bir diğer adı da masrafsız kredi. bu sistemde bankaya gitmiyorsunuz. haliyle sıraya da girmiyorsunuz. Komisyon ödemiyorsunuz. Dosya masrafı yok. Sigortada ödemiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti de. Anlayacağınız ek bir masraf yok. Başvurunuzu da internet üzerinden 3 – 5 dakika arasında tamamlayabilirsiniz. Kredi vadesi maksimum 48 aydır. Kredi limiti ise maksimum 50 bin liradır. Bu rakamla da bir çok işinizi halledebilirsiniz.

Genel itibariyle başvuru durumunu da anlatalım. Başvurunuzu yapıyorsunuz ve anında değerlendiriliyor. Krediniz onaylanırsa ödeme planınızı seçip paranın yatacağı banka hesabını seçiyorsunuz. Daha sonra yetkililer imza için evinize kadar gelirler. İmza attıktan sonra da krediniz hesabınıza yatar. Bu genel başvuru yoluydu.

BANOZİTİF İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Hemen başvuruda sunmanız gereken belgeleri de belirleyelim; nüfus cüzdanınız ve ikametgah belgenizdir. İkametgah yerine dilerseniz adınıza son 3 ay içerisinde düzenlenmiş kredi faturada sunabilirsiniz. Normalde gelir belgesi talep edilmiyor ama banka gerekli görürse maaş bordronuzu da görmek isteyebilir. Faiz oranları tüm vadelerde %1,59 dur. Başvurunuz için;

gerekli olan link; bankpozitif.com.tr/webkredi/basvuru?&productId=5F7C4813-2CCD-4880-97D4-ADF85C491EDF&OwnerChannelId=94afb250-77e2-4019-ad9d-645ace9def29&AffiliateCode=ihtiyac_kredisi budur. İnternet tarayıcınız her ne olursa olsun bu linki yapıştırın ve başvuru sayfasına yönelin. Burada kaç lira istiyorsunuz? Kaç ay vade ile itiyorsunuz hemen hesaplayabilme şansınız var. 4 dakikada kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

5.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 159,97 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 5.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 7678,71 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,458 dir. 

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 319,95 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 10.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 15.357,23 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,4583 dür. 

20.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 639,89 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 20.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 30.714,69 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,4582 dir. 

30.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 959,84 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 30.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 46.071,98 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,4583 dür. 

40.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 1.279,78 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 40.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 61.429,57 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,4583 dür.

50.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay ile aldığınızda kredi faizi olarak %1,59 dur. Aylık Kredi ödeme tutarı 1.599,73 TL dir. Sigorta ücreti ödemezsiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Hesabınıza yatacak net tutar 50.000 TL dir. Toplamda ödemeniz gereken tutar ise 76.786,78 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %25,4583 dür. 

Değerli okurlarımız, Bankpozitif’in ihtiyaç kredisinde sizlere sunmuş olduğu tüm ayrıntıları ve detayları bizler de sizlere sunmuş olduk. Diğer bir çok bankaya göre daha kolay kredi alabilme imkanınız var. Faiz oranı biraz yüksek ama, kredi alam işi de düşünüldüğünde değiyor diyorsunuz. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle… Hoş Kalın Hoşça kalın..

SİZLERDEN RİCAM BU KOLAY KREDİ HABERİNDEN TÜM ARKADAŞLARINIZIN DA HABERDAR OLABİLMESİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi İçin Kredim Akbank

Qnb Finansbank İmzasız Evraksız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Detayları

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

BankPozitif Konut Kredisi ile Hayallerinizi Ertelemeyin

BankPozitif Konut Kredisi, İstanbul, Ankara, İzmir En uygun, En Düşük Faizli Konut Kredisi- Kredi herkese lazım. Paranın lazım olmadığı bir Allah’ın kulu yok. Herkesin kendine göre ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçlar arasında en fazla ön planda olan barınma gereksinimidir. Gerek dış tehlikelerden korunmak, gerekse de bir aile yuvasını kurmak adına barınmak zorundayız. Yani evde oturmak durumundayız.

About Benjamin