Go to ...
RSS Feed

QNB Finansbank’dan Emeklilere Her Yıl 360 TL ve Maaşının 10 Katı Kredi


Emeklilere Müjde, Emekli Maaşını QNB Finansbank’a taşıyana her yıl 360 TL kazanma şansı- Yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızı emekli okurlarımıza özel olarak hazırlayıp derledik. Zira sizler bu ülke için çok çalıştınız. Çokta yıprandınız. Artık rahat etmenizin zamanı geldi. Bizlerin elinden gelen sizler ile ilgili ekonomi haberlerini en ince ayrıntısına kadar sunmak. Tarafsız ve sade bir dille tabi ki de. Bu sayede sizlerde en doğru kararı verebileceksiniz.

TÜM BANKALAR EMEKLİLERİ ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR

Emekliler maaşlarından dolayı tüm bankalar tarafından altın gibi bir müşteri diye anılıyor. Bankaların en sevgiği müşteri tipidir emekliler. çünkü maaşları devlet eliyle verilmektedir. Kredi verseler dahi ödememe durumunda maaşınızdan kesinti yaparlar ama tahsil ederler. Birde maaşınızı ne kadar geç çekerseniz bankalar, parayı o kadar fazla değerlendirirler. Gerçek şu ki emekliler hemen aynı gün maaş almaya gitmiyorlar. Ayrıca gitseler bile maaşının tümünü çekmiyorlar.

Dolayısıyla bu yönüyle bankaların iştahı kabarıyor. Birde başka bankalarda paranız varsa onları kendilerine çekmek istiyorlar. Olayın aslı astarı budur.

BANKALARIN BİR BİRİYLE REKABETİNDEN EMEKLİLER KARLI ÇIKIYOR

Yukarıda saydığım ve belirttiğim nedenlerden dolayı bankalar sizleri kendilerine çekmek için bir sürü kampanya yapıyorlar. Biri 10 lira veriyorsa diğeri 10 liraya başka bir şey ekliyor. Daha sonra başka bir bankada daha da fazla hizmet vaadinde bulunuyor. Ülkemizde bir sürü banka var. Durum böyle olunca da rekabet ortaya çıkıyor. Hepiniz izlemişsinizdir Kemal Sunal’ın bir filiminde Köye baraj yapılacağından toprakları satın almak isteyen 2 farklı grubun köylülere verdikleri hediyeleri.

Durumda aynı bu şekilde. Bizlerde bu site üzerinden emeklilere özel haberlerler yaparak en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da QNB Finansbank’ın sizler için sunmuş olduğu bir kampanyadan söz edeceğiz. İşin aslı başlığı duyduğumda biraz heyecanlandım ama içeriğe hep beraber bakacağız. Hazırsanız başlayalım.

QNB FİNANSBANK’TAN EMEKLİLERE MÜJDE

Maaşını Qnb Finansbank’a taşıyan emeklileri çok özel imkan ve fırsatlar bekliyor. Çünkü kendilerine verilecek cardfinans emekli ile yapacakları eczane harcamaları ve market alışverişlerinde bir seferliğe mahsus değil her yıl 360 liraya varan indirimler de onları bekliyor. Bunun dışında da avantajlı emeklilik paketi imkanları da sizleri bekliyor olacak. Cardfinans Emekliye başvurmak istiyorsanız telefonunuzun  mesaj bölümüne EMEKLİ yazıyorsunuz. 2273’e yolluyorsunuz.

Ardından banka yetkilileri sizleri arayıp gerekli bilgileri veriyor. Bunun dışında şubelerine de uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Yapacağınız market ve eczane alışverişlerinizde %5 indirim kazanıyorsunuz. Bir yılda da 360 lira kazanıyorsunuz. Bunu da zaten bir yılda çok rahat kazanırsınız. Bunun dışında şubede işlem önceliği hakkından da yararlanıyorsunuz. Bu yaştan sonra sıra mı bekleyeceksiniz. Bankaya sıra almaya gittiğinizde sizlere öncelikli numara verilecektir.

AVANTAJLI ÖZEL HİZMETLER

Değerli dostlarımız, maaşınızı qnb finansbank’tan aldığınız sürece hesap işletim sizlerden alınmayacaktır. Bunun dışında maaşınızın 10 katı kadar da kredi alabilme şansınız oluyor. hemde ne zaman isterseniz. Bu çok güzel ve çok özel bir fırsat. 2 bin lira alıyorsanız dilediğiniz anda 20 bin liranın hazır. Başvurmanız bekliyor. Ayrıca internet şubesinden yapacağınız eft ve havale işlemleriniz de ücretsiz olacaktır. Çocuğunuza para mı göndereceksiniz? rahatça yollayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz.

Saygıdeğer büyüklerimiz, bizlerden bu kadar. qnb finansbank’ın sizler için sunduğu bu fırsattan sizleri haberdar etmek istedik. Sizlere sunulan imkanları bizlerde yazımızda yer vermeye çalıştık. İşinize geliyorsa ve evet bu tam benlik diyorsanız mutlaka değerlendirin. Şimdilik hoşça kalın.

TÜM EMEKLİLERİN YAZIMIZI GÖREBİLMESİ İÇİN ZAHMET OLACAK AMA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Emekli Maaşını Yapı Kredi Bankasına Taşıyana 300 TL Para Puan

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar