Go to ...

Emekli Maaşını Yapı Kredi Bankasına Taşıyana 300 TL Para Puan


Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Taşıma, 300 TL Puan Hediye, Emeklilik paketi avantajları- Hepimiz doğuyoruz, büyüyoruz, bir işi giriyoruz, yaşlanıyoruz ve en sonunda da emekli oluyoruz. Hayat şartları çok zor. İnsanı yıpratıyor. İş hayatı çok daha da zor. Her sabah erkenden kalkıp işe gitmeniz gerekiyor. Gerekirse ek mesailer yapmanız gerekiyor. Çünkü evde çocuklar ekmek bekliyor. Okul masrafları, ev kredisi, evin kendi masrafları vs. derken 30 -35 yıl çalışmışsınız.

EMEKLİLER EMEKLİLİĞİNİ HAK ETTİKLERİ GİBİ YAŞAMAK İSTİYORLAR

Uzun bir çalışma ve iş hayatının sonunda artık emekli oldunuz sonunda. Her emeklinin hayali rahat bir yaşam sürmek. Kimisi ufak bir sahil kasabasına taşınıyor, kimisi ufak bir tekne alıyor, kimisi de ufak bahçe alıyor ve çiçeklerler, ağaçlar ile rahatlamaya çalışıyor. Kısacası ferah düzeyi ülkelerdeki emekliler gibi rahat bir yaşam, hak ettikleri bir yaşam sürmek istiyorlar. Bunda da haksız sayılmazlar. Çünkü bu hayatta çok çalıştılar ve çok yoruldular. Artık hayatın bir şeyler vermesinin sırası gelmedi mi?

BANKALARIN EN SEVDİĞİ MÜŞTERİ KİTLESİ EMEKLİLER

Bankalar mekli olan müşterileri çok severler. Emekli olmadan önce kredi vermezler ama emekli olduktan sonrada peşinizde koşarlar. Çünkü artık devlet babadan gelen kesin ve garanti maaşınız var. Emekli maaşınızı kendi bankalarına taşımanız için bir sürü fırsatlar sunarlar. Ayrıca da emeklilerin kendince birikimleri oluyor. Emekliler, maaşlarını taşıdıklarında bu birikimlerini de maaşını aldığı bankaya getirmiş oluyorlar. E bu dan bankaların arayıp da bulamadıkları bir şey.

YAPI KREDİ SİZLER İÇİN DOĞRU BANKA OLABİLİR

Bu bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi. Emekli maaşınızı taşımanız için çok özel fırsatlar ve imkanlar sunuyor. Bunca zamandır hayat sizlerden almıştı ya. Şimdi vermenin zamanı geldi. Esasen maaş taşıma olaylarında emeklilerde çok fazla karlı ve kazançlı çıkıyorlar. Öncelikle promosyon alabiliyorsunuz. Bunun haricinde bankacılık işlemlerinde de avantajlı imkanlar ayaklarınıza kadar sunuluyor. Dilerseniz şimdi de yapı kredi bankası sizlere neler vaad ediyor bunları hep beraber inceleyelim.

MAAŞINI YAPI KREDİ’YE TAŞIYANA 300 LİRA PARA PUAN

Sizlerde emekli maaşınızı 36 ay boyunca yapı krediden alma sözü verirseniz 300 lira para puan kazanma fırsatını elde ediyorsunuz. Bunun dışında emeklilik avantaj paketi de sizlere sunuluyor. Ayrıca ücretsiz acil medikal sağlık hizmet üyeliği elde edersiniz. Hemen sizlere sunulan avantajları sa sayalım. İnternet şube, mobil şube, atm’ler ve telefon bankacılığından yapacağınız havale ücretlerinden para alınmıyor. Bunun dışında avantajlı bir şekilde kredi alabiliyorsunuz.

ATM’lerden günlük 3 bin lira para çekme limitiniz de var. Normalde diğer vatandaşlar için bu limit 1.500 liradır. En son olarak ücretsiz düzenli ödeme avantajının da olduğunu belirtelim. Bu kampanya maaşını Yapı Krediden alan ve emekli maaşını yağı krediye taşıyan tüm Bağkur, emekli sandığı ve SSK emeklileri için geçerlidir.Emeklilerin sadece kimlikleri ile yapı kredi şubesine başvurmaları yeterli olacaktır. E-devlet üzerinden de emekli maaşı transferi gerçekleştirilebilmektedir.

KAMPANYA DETAYLARI

Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin aylık maaşlarının en az 500 lira olması gerekiyor. 3 ayda bir emekli maaşı alanların ise en düşük emekli maaşının 1.500 lira olması şart. Yapı kredi şubesine gidiyorsunuz ve bir form dolduruyorsunuz. Ardından emekli maaşı hesabı açılıyor. Bu kampanyaya katılmak isteyenlerin yapı kredi kredi kartı yada banka kartının da sahibi olması gerekecektir. Kampanyaya katıldığınız ilk tarih itibariyle 3 ay içerisinde maaşınızı yapı krediden almanız şart.

Emekli maaşınızı aldıktan sonraki ayı kartınıza 300 worlpuan ekleniyor. Kampanya ödülünden ilk başvuru yapan 25.000 emekli faydalanabiliyor. Kazandığınız para puanları seyahatlerde kullanamıyorsunuz. Maaşınızı 36 ay geçmeden geri alırsanız 300 lira geri alınacaktır. Bir emekli ssk’dan bir den fazla maaş alıyorsa sadece bir defa yararlanabiliyor.

Değerli emeklilerimiz, bu yazıyı sizlere sadece bir alternatif olarak hazırladık. Bu site üzerinden diğer bankaların emekli maaşı kampanyalarını da paylaşmaya çalışacağız. Kampanya şartları hoşunuza gittiyse düşünebilirsiniz. Bizler şimdilik müsaade istiyoruz. Ama en özel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIYI EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Emekliyim ne kadar maaş alıyorum nasıl öğrenebilirim ?

Emekliyim maaşımın kaç katı kredi alabilirim ?

Emeklilere PTT Kredi Başvurusu ile ilgili bilgiler

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin