Go to ...

Halkbank Franschising Kredisi İle Başarıyı Anında Yakalayın


Halkbank Franschising Kredisi Çabuk Kazanma Şansı, Halkbank Franschising Kredisi Ayrıntıları- Yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bugün gerçekten de çok güzel seçme bir kredi haberi ile sizleri selamlıyoruz. Bu yazıyı çok fazla kişinin okuyacağından eminim. Hayat şartları çok zor. Bir de elin işinde çalışıyorsanız işiniz daha da zor. 3 kuruşa size dünyanın işini yaptırırlar ama gıkınız çıkmaz. Çünkü akşama çocuklar ekmek beklerler de onun için.

Bir yandan eşiniz eve örgü falan örmeye çalışır ki aileye destek olabilmek adına ama bu yeterli değildir. Durumunuz her geçen gün daha da kötüye gider. Birde bu mesleğe 15 -20 yılınızı vermiştiniz. Elinize geçen ne? Hiç bir şey? Peki neden kendi işinizi kurmayı denemiyorsunuz? sorusunu yönelttiğimizde de çünkü paramız yok. Belirli bir birikimim var ama bu bir iş yeri açmaya yetmiyor diyenlerde var. Bankalar bu iş için kredi vermiyor diyenlerde var.

KENDİ İŞİNİ AÇMAK İSTEYENLER NEREYE BAŞVURU YAPACAKLARINI BİLMİYORLAR

Alında herkes kendi işinin patronu olmak istiyor. Cesaret edememeden dolayı ve maddi yetersizlikten dolayı bu iş sekteye uğruyor. Bakın şuradan 10 usta çalışın onuda kendi işimizi yapmak istiyoruz diyeceklerdir. Esasen bu insanlar diledikleri işleri yapabilirler. İstedikleri limitte parada bulabilirler ama doğru yönlendirme yapılmadığından ve nereye başvuru yapacaklarını bilmediklerinden ortada kalıyorlar. Bu açıdan şuan okumuş olduğunuz yazı çok fazla önem arz ediyor.

MADDİ SIKINTIYA ÇÖZÜM HALKBANK FRANCHISING KREDİSİ

Halkbank on yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek bir kredi kampanyası ile bizlere sesleniyor. Esasen hem kredi veriyor hemde yapacağımız iş ile ilgili de çok önemli bir tüyo da bulunuyor. O da Franchising sistemi. Kendi iş yerinizi bulunduğunuz muhitte tanıtmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü ulusal kanallarda durmadan reklamlar dönüp duracak. Ayrıca önceden de gerekli başarıyı sağlamış ve daha kurulur kurulmaz size para kazandıracak bir çok marka var.

Lakin franchising açmak maddi açıdan kolay değil diyeceksiniz. Merak etmeyin ve rahatlayın. Çünkü halkbank sizi rahatlatacak bir teklif ile sizlere geliyor. Öncelikle kredi vadesi çok uygun. Sonra faiz oranları da güzel Birde çok fazla ödeme seçeneğiniz de oluyor. Franchising giriş bedeli ödemeniz ve iş yerinizin tüm ihtiyaçları için Halkbank gerekli finansmanı sizlere sunuyor zaten.

HALKBANK FRANCHISING KREDİSİNİN ÖNEMLİ AYRINTILARI

Öok farklı ödeme seçenekleri var. Sizlerde gelir durumunuza göre bunlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Önmcelikle her ay eşit taksitli bir şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Bunun dışında 3 ayda bir eşit taksitli ödeme imkanınız da var. Ama bununla da bitmiyor. 6 ayda bir eşit taksitli ve serbest taksitli ödeme seçenekleri de var.  daha ne olsun. Dilerseniz ilk yıl için, ilk 6 ay ödeme yapmayabiliyorsunuz. Yani 6 ay ödemesiz dönem şansınız var.

Kredi vadesinin en fazla 60 ay yapılacağı müjdesini deverelim. Öyle 48 ay falan da değil. % yılda neler olmaz ki. % yılda aldığınız krediyi yavaş yavaş ufak taksitler ile ödersiniz. Belkide bir günde kazanacağınız para sizin banka taksidiniz yetecektir bile. Bu kredide iş yerinizde kullanacağınız demirbaşların, franchising giriş bedelinin ve restorasyon işlemlerinin ve tabi ki de iş yeriniz ile ilgili tüm harcamaların %75’ine kadar finansman desteği alabiliyorsunuz.

Franchising Kredisini aldığınız da bazı ayrıcalıklı ve özel hizmetlerden de yararlanabiliyorsunuz. Örneğin; Dost Hesap Kredisi, Paraf Businnes Kart, Teminat Mektubu, SGK ve Vergi Ödemeleri, Fatura Tahsilatları gibi işlemlerden yararlanabiliyorsunuz. Değerli dostlarımız, bizlerden şimdilik bu kadar. Bizler bu yazı ile kendi işini açmak isteyenlere bir ışık tutmak istedik. Ayrıntıları elbette ki Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz. İşinize gelirse değerlendirebilirsiniz.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIYI TÜM İŞÇİLERİN VE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERİN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ile Kendi İşinizin Patronu Olun

Kosgeb’ten 50000 tl krediyi nasıl alabilirim neler isteniyor

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin