Go to ...

Qnb Finansbank İmzasız Evraksız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Detayları


Qnb Finansbank 48 AY Vadeli İmzasız Evraksız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Detayları- Çok özel bir kredi kampanyası ile yazı akışımıza devam ediyoruz. Bu yazıda özel bir kredi kampanyasının detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağız. İstisnasız herkese para lazım oluyor. Doğal olarak da en güvenilir ve yaygın kurum olan bankalara yöneliyor ve koşturuyoruz. Bu sayede de hayatımıza bir renk katmış oluyoruz.Tamam aldığımız paranın fazlasını kar payı ile veya faiz ile geri ödüyoruz ama ihtiyaçlarımız da gideriliyor.

KREDİ İLE KARŞILANAN İHTİYAÇLAR HAYATIMIZA DA TAT KATIYOR

Düşünün 15 – 20 yıldır aynı mobilya ve beyaz eşyaları kullanıyorsunuz. Aynı oturma odası, aynı külüstür çamaşır makinesi ve tüplü televizyon. Kredi çekerek bir anda eşyalarınızı değiştirip hayatınıza farklı bir renk katabiliyorsunuz. Yada yıllardır yanı bunaltıcı evde kiracı olarak oturuyorsunuz. Ev sahibi dökülen mutfak dolaplarını bile yaptırmıyor. Durum böyle olunca da daha fazla dayanamayıp kredi çekip bir ev alıyorsunuz. Ne güzel değil mi? Hayatınız bir anda değişi veriyor.

KREDİ KAÇINILMAZ İSE DOĞRU BANKAYI TERCİH ETMELİSİNİZ

Sizlerde karar verdiniz kredi çekmeye. Çünkü iş yeri giderleriniz var ve birikmiş borçlarınız da var. Kredi sizler için kaçınılmaz.Bu durum da da doğru banka tercihi yapmak hayati önem taşıyor. Bakın ufacık olan 10 bin lirada dahi bir yerde 3 bin lira faiz ödüyorken diğer yerde 6 bin liraya kadar faiz ödeyebiliyorsunuz. Kimse parasını sokaktan toplamıyor. Gökten de para yapmıyor. Ağaçta da bitmiyor. Dolayısıyla alın teri ile kazanılıyor bu paralar. Kimse boş yerden parasını savurmak istemez.

KREDİ İHTİYACINIZ İÇİN BİR ÖNERİ QNB FİNANSBANK

Demin doğru kredinin öneminden söz ettik. Bu açıdan sizlerde haklı olarak hangi banka en uygun kredi veriyor? sorusunu yöneltiyorsunuz. Bizlerde bu site aracılığı ile sizlere bankaların kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyoruz. Bugünde QNB Finansbank’ın daha önce sunduğu bir kredi kampanyasını az revize ederek reklamlara çıkardığı krediden söz edeceğiz. Yeni bir haber. Bu açıdan ilk olarak bizler sunumunu yapmak istedik. Dilerseniz özellikleri ile yazımıza devam edelim.

48 AY VADELİ QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank çok özel bir kredi kampanyası ile sizlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Başvurunuzu ister Cep Şubeden, ister de İnternet Şubeden 2 dakikada kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca İster pazar günü, ister cumartesi günü ister gece 2 de kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha sonra da cevabı hemen anında alabiliyorsunuz. Ardından 7 gün içerisinde de onaylanan kredinize yine online olarak yani cep ve internet şubeden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu kredide kefil aranmıyor, belge istenmiyor, imza da alınmıyor. İhtiyaç duyduğunuzda hesabınıza aktarılıyor. Çöpsüz üzüm gibi. 5 – 10 dakika da kredinize kavuşabiliyorsunuz. Burada QNB Fİnansbank Müşterilerine gerçekten de güzel bir hizmet ve fırsat sunulmuş. Kredi vadesini 48 aya kadar yapabiliyorsunuz. En düşük kredi faiz oranı ise %1,19’dur. Şubeye gitme, sıra bekleme ve saatlerce onay bekleme gibi bir derdiniz yok. Rahat ve kolay bir kredi alma yöntemi.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. Buna mukabil olarak alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 30.000 TL dir. Sizin adınıza belirlenen kredi limiti dahilinde kredinize başvurup çekebiliyorsunuz. Kara listede değilseniz yani siciliniz bozuk değilse çok büyük bir ihtimalle zaten kredinizi alabiliyorsunuz. Eğer siciliniz bozuksa zaten çok fazla kredi alabilme şansınız yok. Bu açıdan banka yapılan başvuruları istediği ve dilediği gibi sonuçlandırma hakkına sahiptir.

Onaylanan kredinizi cep şubenizden ve internet şubenizden de onaylayarak dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Faiz oranlarını belirleyen asıl unsur ise Kredi Skoru dur. Kredi notunuza göre faiz oranı ile karşılaşırsınız. Kredi skoru ne kadar çok yüksek ise o kadar düşük faiz alırsınız. Kredi notunuz ne kadar düşükse de ona göre de yüksek faiz alırsınız. Günlük on lira ödeyerek on bin lira alabilirsiniz. Tabi kredi notunuz iyiyse. Dilerseniz şimdide örnek hesaplamaları inceleyelim.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI HESAPLAMALARI

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,19 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 868 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1037,67 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8928 dir. 

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,21 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 872 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1039,02 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,2312 dir. 

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,32 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 897 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1046,41 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,1104 dir. 

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,41 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 918 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1052,43 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %22,6680 dir. 

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,49 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 936 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1057,74 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,0672 dir. 

Kredi Skorunuza göre Faiz oranınız %1,55 çıkarsa 30 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit tutarınız 950 TL dir. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beli olduğuna göre 157,5 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi ise 1061,71 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,1268 dir. 

ÖNEMLİ MALİYET HESAPLAMALARI

Yukarıdaki sigorta primleri 47 yaşında olan erkek bir müşteri baz alınarak verilmiştir. hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz vardır. Ama hayat sigortası da yaşınıza, cinsiyetiniz, kredinin limitine ve vadesine göre değişmektedir. Yıllık maliyet oranına vergiler ve kredi tahsis ücreti dahil edilmişken, sigorta değişebildiğinden haliyle dahil edilmemiştir. QNB Finansbank kampanyada dilediği gibi değişiklik yapma hakkına ve kredi başvurularını değerlendireme hakkına sahiptir.

QNB Finansbank müşterileri dediğim gibi cep ve internet şubeden başvurularını gerçekleştirebilirler. Ama müşteri olmayanlarda üzülmesin. Çünkü onlarda online başvuru yapma hakkına sahiptirler. Bunun için öncelikle kırmızı renk ile belirttiğimiz bu qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx linki kullanarak başvuru sayfasına gitmelisiniz. Vatandaşlık numaranız ve cep numaranızı girdikten sonra da sizlerde krediden yararlanabilirsiniz.

Kredi notuna güvenenlerin muhakkak ki değerlendirmesi gereken bir fırsat. Ayrıca başvuru için mesai saatlerini bekleme gibi bir derdiniz de yok. Bankada sırak bekle, bankacı memurun tafrasını çek gibi bir durumunuz yok. Başvurunuzu yapıyorsunuz, durumunuz eğer olumluysa da anında kredinize kavuşabiliyorsunuz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Ama güncel kredi haberleri için bizler her zaman yanınızda olacağız.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE PAYLAŞMANIZ.

Siz Bilirsiniz Kredi Alırken Nelere Dikkat Etmeli Tavsiyeleriniz Neler?

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin