Go to ...
RSS Feed

Vakıfbank %0,80 Faiz Oranından Başlayan SarıPanjur Konut Kredisi


Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Başvurusu ve Detayları- İlk çağlarda insanların mağarada yaşadığı ve sonrasında giderek yerleşik hayata geçmesi ile evlerin yapıldığı biliniyor. Milattan Önce 5.000’ler de ilk ev kalıntılarının olduğu bilim insanlarınca dile getiriliyor. Böyle bir giriş yapmamın nedeni, insanın daha ilk varoluşundan itibaren gerek dış tehlikelerden korunmak adına, gerekse de yerini ve yurdunu bilmek adına barınak sahibi olmak istemesidir.

HERKES EV SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

Evi olmayanlara, bir sor sanız neyiniz olmasını istersiniz diye?Farklı bir ideali yoksa hemen hemen hepsi ev istiyoruz diyeceklerdir. İşte bundan dolayı büyüklerimizin bizlere verdiği nasihatlar arasında ilk öğüt genç yaşta ev sahibi olun tembihidir. Gençken gerekirse ek iş bile yapabilirsin. Yorulmazsın anlayacağın. Ama yaşlılık öyle değildir. Düşüne herkes vurup geçer. Günümüzde ev bir bakıma geleceğin teminatıdır. İnsanlar da bu açıdan geme tozmadan önce ev sahibi olmak istiyorlar.

GÜNÜMÜZDE EV ALMAK KOLAY DEĞİL TEK ÇÖZÜM BANKA KREDİLERİ

Ev istiyorum demekle hemen ev sahibi olunmuyor. Bunun için bazı şartları da yerine getirmek gerekiyor. Örneğin alacağınız evin en az %20’sini peşinat olarak sunmalısınız. Sırf peşinat biriktirmek adına bile yıllarca ek işlerde çalışanlar, gecesini gündüzüne katanlar var. 150 bin liraya ev alacaksanız en az 30 bin lira peşinat sunmanız gerekiyor. Hani açıdan ev alındığı zamanda bazı bedeller ödenmesi gerekiyor.

E bu zamanda kim kime 150 bin lira para verir ki? Bu noktada tek çözüm yolu banka kredileri. Haliyle ev almak isteyen herkes bankalara müracaat ediyor. Banka kredileri bu açıdan oldukça önem arz ediyor.

ARAŞTIRMA YAPMADAN KREDİ ALMAYIN

Doğru banka tercihi her zaman önemlidir. Çünkü bir bankada ekspertiz ücreti 500 lira alınırken diğerinde bin lira alınabiliyor. Bunun gibi bir çok kalemi var. Aynı şekilde faiz oranları da önemli. Bankalar arasın da çok büyük rakamlar oluşacak şekilde farklar olabiliyor. Bir bankaya 30 bin lira faiz öderken diğerini 50 bin lira ödeyebiliyorsunuz. Bu açıdan muhakkak araştırma yapın. Özellikle kredi haber siteleri sizin işinize yarayacaktır.

VAKIFBANK HALDEN ANLAYAN KONUT KREDİSİ SİZLER İÇİN UYGUN KREDİ OLABİLİR

Bizlerde bu siteden en uygun krediyi alabilmeniz adına kredi haberleri yapıyoruz. Bu sayede, sizlerde bankaları karşılaştırabilir ve en düşük faizli krediyi alabilirsiniz. Örneğin bu yazımızı vakıfbank’a ayırdık. Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut kredisi ile sizlerde hayalinizdeki konuta kavuşabilirsiniz. Üstelik faiz oranları da çok uygun bir orandan başlıyor. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu kredi kampanyasının detaylarına geçiş yapalım.

VAKIFBANK SARIPANJUR HALDEN ANLAYAN KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bu kredinin vadesinin 120 aya kadar yapılabildiğini hemen belirtelim. Dört farklı ödeme planı da var. Kendinize göre en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Bunlar; Esnek Ödemeli, Azalan Taksitli, Ara Ödemeli, Artan Taksitlidir. Yeni konut alacaklar için geçerlidir. Tamı tamına 1.000.0000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Faiz oranı ise %0,80 ile %0,92 arasında değişiklik gösterebiliyor. Başvuru yapmak da çok basit. Dilerseniz vakıbank şubelerinden hemen yapabilirsiniz.

Bunun dışında dilerseniz 444 0 724 numaralı telefon bankacılığından da başvurunuzu yapmak mümkün. Online internet üzerinden 2 dakikada da başvuru yapmak mümkün. saripanjur.com.tr/HemenBasvur.aspx kırmızı ile belirttiğimiz linkimizi kullanarak vakıfbank’ın ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.  Başvuru adımlarında belirtilen bilgileri girdikten yetkililer sizin ile iletişime geçecektir.

FAİZ ORANLARI
  • 3 Ay ile 12 ay arasında kredi çekecek olursanız belirlenen faiz oranı %0,80 dir.
  • 13 Ay ile 36 ay arasında kredi çekecek olursanız belirlenen faiz oranı %0,88 dir.
  • 37 Ay ile 60 ay arasında kredi çekecek olursanız belirlenen faiz oranı %0,89 dir.
  • 61 Ay ile 120 ay arasında kredi çekecek olursanız belirlenen faiz oranı %0,92 dir.

 

ÖRNEK ÖDEME BİLGİLERİ

100.000 lira konut kredisi alacaksınız ve bunu 120 ay vade ile istiyorsunuz. O halde ki yukarıdaki faiz oranına göre uygulanacak faiz %0,92 olacaktır. Ekspertiz 800 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise alacağınız kredinin binde beşidir. 35 yaşındaki erkek bir müşteri için yıllık hayat sigortası 170,78 TL dir. Hayat sigortası kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiyor. Bunun dışında konut sigortası ve DASK da yaptırmanız gerekiyor. Bunlarda metre kareye göre değişebiliyor.

Hayat sigortasını vakıfbank ile yaparsanız bu faiz oranlarına ulaşabiliyorsunuz. Ama hayat sigortasını isteğe bağlı olarak seçerseniz %0,97 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Dediğim gibi araştırarak en doğru seçimi yapın. Bizlerde bankaların sunduğu kredi haberini biraz daha da anlaşılır bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Yeni bir kredi haberinde buluşuruz….

SİZLERDEN BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENMENİZİ RİCA EDEBİLİR MİYİM?

240 ay vadeli konut kredisini veren bankalar ve satış şartları detayları burada

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar