Go to ...

Emeklilere Müjde Halkbank’tan 450 TL Promosyon Hediye


Halkbank Emekli Maaşı Promosyon Özellikleri, Halkbank Emekli maaşı promosyon ödemeleri- Hep bankalar mı bizden alacak? Birazda biz onalrdan faydalanalım. Bu yaşımıza geldik. Yıllardır çalışıp didindik. Şükür sonunda da emekli olduk. Sakin bir emeklilik hayatı sürüyorum. Kimseye eyvallahımız yok. Haberleri de yakından takip ediyorum. Emekli maaşımızı aldığımız bankanın bizlere promosyon vermesi gerektiğini öğrendim. Halkbank’dan emekli maaşı alıyorum.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU HABERİ

Şimdi Halkbank bizlere ne gibi bir ödeme imkanı sunuyor? Gerçekten çok merak ediyorum. Sunulan promosyon için bizlerin yapması gereken bir şeyler var mıdır? Varsa nelerdir? bu konularda bizlere yardımcı olur ve bilgilendirirseniz çok ama çok seviniriz. Değerli emekli, okurlarımız bizlerde bu yazı ile sizler için Halkbank Emekli Maaşı Promosyon haberini sunmayı hedefliyoruz. Yazımızın sonunda bu haber ile alakalı tüm bilgileri de edinmiş olacaksınız.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU HAKKINDA HER ŞEY

Halkbank’tan emeklilerin yüzünü güldürecek güzel bir haber geldi. Bizlerde bunu haberleştirerek sizlere sunmak istedik. Emekli maaşını SGK’dan alan tüm Emekli sandığı Bağ-Kur ve SSK emeklileri bu promosyon kampanyasından faydalanabilirler. Halkbank Mart 2017 tarihi itibariyle ödemeleri başladı. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerinde yerine getirmesi gereken tek şart var. o da halkbank’a başvuru yaparak 3 yıl boyunca maaşını alacaklarını taahhüt etmeleri.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON BAŞVURUSU NEREYE YAPILIR?

Başvurularınızı da size en yakın Halkbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan sorularınızı da sorabilirsiniz. Benim yaşım epey ilerledi. Sırada bekleyemiyorum. Soracaklarım da var diyorsanız Halkbank Emekli hattından (0850 222 92 62) müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hem başvurunuzu gerçekleştirir hemde sorularınızı sorarsınız. Bunlar dışında Halkbank ATM’lerinden veya Halkbank internet şubesinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

MAAŞIMI HALKBANK’A NASIL TAŞIYABİLİRİM?

Maaş taşımasını e-devlet şifrenizi biliyorsanız evinizden çıkmadan ve yorulmadan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra e-hizmetler bölümüne girersiniz. Burada hemen SGK kurumunu bulmalısınız. 4/A, B, C hangi türden emekli iseniz oradan maaş taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yada SGK il müdürlüğüne bir dilekçe ile de başvuru yapabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşamam derseniz de kimliğinizi alıp herhangi bir Halkbank şubesine de uğrayabilirsiniz.

NE KADAR PROMOSYON VERECEKLER?

Asıl konuya giriş yapmış olduk. Ne kadar promosyon alacağınızı belirleyerek unsur sizin aylık aldığınız maaş oranına göre değişmektedir. Diyelim ki brüt maaşınız 1.000 TL‘nin altında ise alacağınız ikramiye yani promosyon 300 TL dir. Yok maaşınız 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise alacağınız ikramiye miktarı ise 375 TL olacaktır. Eğer brüt maaşınız 2.000 TL’nin üzerindeyse de alacağınız promosyon en üst seviye olan 450 TL olacaktır.

Şimdi burada bilmeniz gereken bir husus var. O da SGK’dan bir kaç tane emekli maaşı alanlar için Bu durumda olanlar brüt emekli maaşlarını toplarlar. Ardından çıkan sayı ne ise ona göre emekli maaşı alırlar. Hemen örneklendirelim. Aldığınız brüt emekli maaşınızın 1500 TL olduğunu farz edelim. Bir diğer emekli maaşınızın da 1.500 TL olduğunu ön görelim. Buna göre 2.000 TL’nin üzerinde maaş aldığınızdan aldığınız rakam da 450 TL olacaktır.

18 yaşını doldurmuş herkes emekli maaşına bireysel bir şekilde başvurup alabilir. Lakin 18 yaşından küçük olan ve hak sahipliğinden dolayı emekli maaşı alanların ise promosyonları velilerine verilmektedir. Bunların maaşları toplanıyor ve ortaya çıkan sayıya göre de emekli promosyonu veriliyor.

EMEKLİ PROMOSYONU NE ZAMAN ÖDENMEYE BAŞLANACAK?

Promosyon ödemelerinde Vatandaşlık numaranıza bakılacak. 11 haneli T.C. Vatandaşlık numaranızın son hanesi 0 yada 2 ile bitiyorsa hemen mart ayında promosyon alabiliyorsunuz. Kimlik numaranızın son hanesi 4 yada 6 ile bitiyorsa nisan ayında promosyon alıyorsunuz. Eğer ki vatandaşlık numaranızın son hanesi 8 ile bitiyorsa da mayıs ayında promosyonunuzu peşin olarak alabiliyorsunuz.

Tags: , , , ,

One Response “Emeklilere Müjde Halkbank’tan 450 TL Promosyon Hediye”

  1. Yılmaz
    25 Aralık 2018 at 09:33

    Meeraba ben emekli maasımı işbankasında aliyom halkbankasından almam için ne yapmam gerekiyor sartlar nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin