Go to ...

Vakıfbank Kış Kredisi İle Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm


Vakıfbank kış ihtiyaç kredisi başvurusu ve detayları- Son zamanlarda yıldızı parlayan ve özel bankalar ile yarışan vakıfbank’dan herkesin cebini, tabi ki de içini ısıtacak bir yazı ile karşınızdayız. Kredi SSK’lı çalışanada lazım oluyor, kamu görevlisine de, emeklisine de. İnsanız ve ihtiyaçlarımız da çok fazla oluyor. Kredi çekmek için herkesin kendine göre nedenleri oluyor. Genç kızlar çeyizleri için çekiyor, Mehmet abi sıcak bir yuva için kredi çekiyor, yakışıklı Tolga da havalı arabası için.

KREDİ ÇOK FAZLA KULLANILIYOR AMA DOĞRU SEÇİMDE ÇOK FAZLA ÖNEMLİ

Aslında krediyi ekmek peynir gibi tüketiyoruz. Yaşam felsefemiz gibi bir şey oldu. Kredi alırken de en doğru seçimi yapmaya gayret sarf ediyoruz. Çünkü durduk yere sokağa atacak paramız yok. Bankalarda en uygun krediyi biz veriyoruz diye durmadan reklam ve kampanyalar yapıyorlar. Özellikle interneti kullananlar kredi  haberlerini ve reklamlarını muhakkak ki görüyorlar. Ama tercih noktasında çok büyük sıkıntı çekiyorlar.

VAKIFBANK KIŞA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ SİZLER İÇİN DE DOĞRU BİR TERCİH OLABİLİR

Bu yazımız ile Vakıfbank’ın kış ayına özel olarak geliştirdiği bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. özellikle yeni ve güncel haberleri sizlere sunmaya çalışıyoruz ki doğru krediyi tercih edebilesiniz diye. Bu yazı da elinizin altında bir alternatif oluşturacaktır. Sizler için doğru bir tercih olabilir. Vakıfbank % kaç faiz uyguluyor? Vade oranı kaçtır? Kredi limiti nedir? Başvurusu nasıl yapılır? Tüm bu sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dilerseniz başlayalım

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ BİZLERE NE SUNUYOR?

Öncelikle bu kredi kampanyasına özel sektör (SGK) çalışanları da başvuru yapabiliyorken, Kamu çalışanları da başvurularını gerçekleştirebiliyor. Emeklilerimiz hemen üzülmeyin. Çünkü bu kredi sizleri de kapsıyor. gelirini belgelendirebilen herkes yararlanabiliyor. Uygun faiz oranları var. Kredi vadesi de en fazla 48 aya kadar çıkarılabiliyor. Bunun dışında eşit taksitli ve artan taksitli ödeme seçenekleri de var.

Yani herkes kendi durumuna göre ödeme durumunu ayarlayabiliyor. Faiz oranı %1,15’den başlıyor. Dilerseniz size en yakın. Alınabilecek maksimum kredi tutarı ise sıkı tutunun ama 90 bin liradır. Bu rakamda hiçte fena değil. Gerçekten de bu rakam ile tüm ihtiyaçlara çare bulunabilir. En düşük kredi vadesi ise 3 aydır. Dilerseniz kredi tahsis ücretli, dilerseniz de kredi tahsis ücreti ödemeden de kredi alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURU YOLLARI

Vakıfbank şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu birinci adımımızdı. Hani akllında soru işareti olanlar varsa bizzat giderek hem bilgi alabilir hemde başvurusunu gerçekleştirebilirler. Bunun dışında online olarak da başvuru imkanınız var. Bunun için bu linki; https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx tarayıcınıza yapıştırarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Operatörünüz Turkcell olur, Vodofone olur, Türk Telekom olur, başvuru ücreti 0,65 TL dir. ayrıca tüm operatörlerden de 5724’e aralarında birer boşluk olacak şekilde KREDİ yazıyorsunuz, sonra Kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi mesaj yazarak gönderiyorsunuz. İşte hepsi bu. Çok kolay ve çok basit. Dilerseniz örnek olarak verelim ki daha da kalıcı olsun. Örneğin; KREDI 22222222222 3000

ÖRNEK HESAPLAMA PLANLARI

10.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,20 dir. Taksit tutarı ise 290,02 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise 50 lira olduğunu hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %19,0616 dır.

10.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,19 dir. Taksit tutarı ise 289,26 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise 50 lira olduğunu hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %18,8922 dır. (Kredi aldığınız gün bir adet otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

90.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,16 dir. Taksit tutarı ise 2.583,20 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise 450 lira olduğunu hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %18,3860 dır.

90.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,15 dir. Taksit tutarı ise 2.576,52 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise 450 lira olduğunu hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %18,2176 dır. (Kredi aldığınız gün bir adet otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

90.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,25 dir. Taksit tutarı ise 2.643,75 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise olmadığını yani alınmadığını hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %19,5618 dir.

90.000 Lira krediyi 48 ay vade ile aldığınız farz edelim. Buna göre faiz oranı %1,24 dir. Taksit tutarı ise 2.636,99 liradır. Kredi tahsisi ücretinin ise olmadığını yani alınmadığını hemen söyleyelim. Efektif Yıllık Faiz oranı ise %19,3923 dir. (Kredi aldığınız gün bir adet otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Yukarıdaki hesaplamalara göre kredi tahsis ücretli kredinin de olduğunu gördünüz, olmadığınız da gördünüz. Hangisi işinize yarayacaksa tercih edebiliyorsunuz. Eğer Kredi Tahsis ücretli krediyi tercih edecekseniz, alacağınız kredinin binde beşi kadar ödeme yapmanız gerekecektir. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Diyelim ki 35 yaşında erkek bir müşterisiniz ve 10 bin lira çekiyorsunuz. Bu durumda da ödemeniz gereken bir yıllık sigorta primi 35,55 liradır.

Diyelim ki 35 yaşında erkek bir müşterisiniz ve 90 bin lira çekiyorsunuz. Bu durumda da ödemeniz gereken bir yıllık sigorta primi 339,63 liradır. Hayat sigortası kişiye, cinsiyete vadeye ve kredi miktarına göre değiştiği için yıllık efektif maliyet oranına eklenmemiştir. Bunun dışında da vakıfbank da en az bir asgari ücret kadar da mevduat hesabı açtırmanız şart. Normalde kefil talep edilmiyor. Ama gerekli görülürse banka kefil isteme hakkına sahiptir.

Sevgili okurlarımız, vakıfbank’ın kış kredisi ile sizlere sunduğu kredi kampanyasını özgün, sade ve yalın bir dille bizlerde sizlere sunmaya çalıştık. Umarım ki bu konuda sizlere yeterince yardımcı olmuşuzdur. Bizlerden şimdilik bu kadar. Özel ve güncel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

SİZDEN RİCAM BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE PAYLAŞARAK SEVDİKLERİNİZİN DE GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMANIZ.

Kredi Notu Öğrenme BKM Express İle 1 TL Durma Sende Sorgula

 

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Denizbank 55.000 TL Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi, Denizbank online kredi başvurusu, kolay ve çabuk kredi- Bankaların türlü türlü ihtiraslarından sıkıldım ve bıktım. Allah aşkına bir kredi içi 2 saat sırada bekleme ne demek ya. Dün bir bankaya daldım inan ki millet bir birinin üstüne yığılacaktır. Sıradakileri görmeniz gerekiyordu. Sıkıldım, bunaldım ve kendimi zor dışarı attım. Tamam kredi hayatımızda

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

Ziraat bankası emekli maaşı promosyon ödemeleri Detayları, Emekli Promosyonu ne kadar, başvurular ne zaman?- Ziraat bankası emeklilerin aylardır beklediği promosyon hakkında gerekli olan açıklamayı yaptı. Biliyorsunuz ki emekliler istedikleri bankadan maaşlarını alabiliyor. Buna göre emekli maaşını taşıdığı bankalar ile sözleşme imzalıyorlar. Bu sözleşme 3 yıllık oluyor. Tabi maaşınızı taşıdığınız için de belirli bir promosyon alacaksınız.

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu- Değerli okurlarımız, son zamanlarda tüm reklamlarda gördüğümüz ve bir çok insanın cüzdanında yer alan bir kredi kartı haberi ile karşınızdayız. Malumunuz kredi kartsız hayat çok zor. hepimiz alıştık. Peynir ekmek gibi kredi kartlarımızı kullanıyoruz. Yalnız bir çok kredi kartının da hiç bir özelliği yok. Fuzuli cebimizde taşıyoruz anlayacağız. İşin

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri İçin Tıkla

Cardfinans kredi kartı başvurusu, cardfinans kredi kartı özellikleri- Kredi kartım benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Yeni bir kredi kartı istiyorum diyenlere müthiş bir yazı derledik. Belkide bu yazı derdinize derman olabilir. Vatandaşın cbinde bir kaç tane kredi kartı var ama özelliklerine baksan beş para etmeyen ve sadece harcama imkanı tanıyan kartlar olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizde özelliksiz ve bol

About Benjamin