Go to ...

QNB Finansbank KOBİ KGF Kredileri


QNB Finansbank KOBİ KGF Kredileri- Hayatımızda bir çok ihtiyacımız oluyor. Bu ihtiyaçların çoğunun da maddi bir karşılığı oluyor. Parasız iş dönmüyor ve hizmet alamıyoruz. Para noktasında ise en büyük destekçimiz bankalar oluyor. Şuan ülkemizde yavaş yavaş bankalara alternatif finans kuruluşları açılsa da, yinede bankalar kadar geniş ve kapsamlı bir hizmet sunmuyorlar. Bu açıdan bankalardan ve kredilerinden vazgeçemiyoruz. Özellikle de işletme sahiplerinin olmazsa olmazı diyebiliriz.

KOBİ’LER KREDİYE BAĞIMLI OLARAK YAŞIYORLAR

KOBİ’ler iş yapabilmek adına, ihale alabilmek adına, ürün alıp pazarlayabilme adına zaman zaman maddi desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Ülkemizde KOSGEB elinden geldiği kadarıyla KOBİ’lere yardım etmeye çalışsa da onunda bir sınırı var. Dolayısıyla KOBİ’lerimizin  maddi kaynak bulma yolları olarak karşımıza yine bankalar ve kredileri çıkıyor. Para parayı çeker hesabı alınıyor. Zatende iş yapıldıkça nakit para da gelmiş oluyor. Hatta ve hatta uluslararası piyasaya dahi açılabiliyor.

QNB FİNANSBANK KGF KOBİ KREDİLERİ GENEL BİLGİ

KOBİ’ler açısından bankalarda kredileri de çok önemli bir yere sahip olsa da, maalesef ki bir çok KOBİ, krediden yararlanamıyor. Sebebi ise Teminat gösterememe. İstediği kredi kadar teminat gösteremeyenler ciddi manada sıkıntı çekiyor ve daha da kabuklarına çekilmeye başlıyorlar. İşte bu açıdan Kredi Garanti Fonu (KGF) devreye giriyor ve KOBİ’ler bu sayede rahat bir nefes alıyor. Çünkü KGF KOBİ’lerede destek oluyor. Daha doğrusu kefil oluyor.

Bankalarda bu sayede KOBİ’lere ihtiyaç duyduklarında krediyi veriyorlar. QNB Finansbank’a KGF Kredisi veren bankalardan birisi. Uygun ve güzel imkanlar ile sizlere kredi imkanı sunuyor. Yazımızın devamında Qnb Fİnansbank KOBİ KGF Kredileri Hakkında bilgilere yer vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

QNB FİNANSBANK KGF KOBİ KREDİLERİ DETAYLARI

Deminde bahsettiğim gibi Kredilerden yeterince yararlanamayan küçük veya orta büyük dereceli işletmelerin, yararlanabilmeleri için KGF kolay bir erişim sağlıyor. Kredi Garanti Fonu Qnb Fİnansbank için bir kredi limiti belirlemiş. Dolayısıyla belirlenen bu kefalet limiti çerçevesinde sizlerde 2 gün içerisinde kredi başvurunuza onay alabilirsiniz. Buna da; Portföy Garanti Sistemi (PGS) deniyor.  KOBİ niteliği ve vasfı taşıyan tüm işletmeler başvuruda bulunabiliyor.

Dilerseniz başvuru yapabilecekleri maddeler halince belirtelim. Bunlar; Kadın ve Genç Girişimci KOBİ’ler, İhracatçı KOBİ’ler, Gerçek ve Tüzel KOBİ’ler dir. Alınabilecek kefalet tutarı maksimum 2.500.000 Liradır. Ayrıca istediğiniz kredi tutarının %85’ine kadar kefalet alabiliyorsunuz. Yani 100 bin lira alacaksanız 85 bin lirasına KGF kefalet sağlıyor. Komisyon oranları ve kefalet tutarlarına göre yıllık binde beş alınmaktadır. PGS’de başvuru ücreti standart olarak 250 lira alınmaktadır.

QNB FİNANSBANK KGF KOBİ KREDİLERİ AYRINTILARI

İhracatçı kobiler ile kadın ve genç girişimcilere 6 ile 60 ay arasında vade yani taksit yapılabiliyor. SGK veya vergi borcunuz var ise alacağınız kredinin %20’si ile bu borcunuzu ödeyebilirsiniz. Başvurularınızı QNB Finansbank şubelerinden veya online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru için bu qnbfinansbank.com/kgf-basvuru/default.aspx?ref=abav2 linki kullanabilirsiniz. Açılan sayfada öncelikle vergi numaranızı giriyorsunuz.

Ardından talep ettiğiniz tutar ve yıllık cironuzu yazıyorsunuz. İşletmeniz adına kim görüşmeyi yapacaksa onun kişisel bilgileri ve iletişim bilgileri giriliyor. Ayrıca dilerseniz aşağıda açıklamada da bulunabiliyorsunuz. Doğrulama kodunu yazdıktan sonra gönder butonuna basıyorsunuz.

Bizlerden şimdilik bu kadar. Tüm olan biteni sizler için aktarmaya çalıştık. Şuan bu kredi kampanyası her yerde dönüp duruyor. Güncel bir kampanya. Özellikle de teminat sıkıntısı yüzünden kredi çekemeyen arkadaşlarımızın değerlendirmesi gerekiyor. Yeni bir KOBİ kredi haberinde buluşmak dileğiyle. Hoşça Kalın…

SİZDEN RİCA ETSEM GÜNCEL BİR HABER NİTELİĞİ OLAN BU YAZIMIZI  FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

TOBB Denizbank Nefes Kredisi Detayları ve Başvurusu

Kredi Sicil Affı Çıktı Kredi Notu Ne Zaman Yükselir ve Ne Zaman Kredi Çekebilirim?

Kosgeb’ten kredi almak istiyorum şartlar neler diyenlere bilgiler

Tags: , , ,

One Response “QNB Finansbank KOBİ KGF Kredileri”

  1. İBRAHİM
    22 Nisan 2018 at 12:12

    iyi günler kgf kobiler için krediyi actımı. ben daha cuma günü bankadaydım herhangi bir şey söylemediler. ne zaman verilecek salı günü gittiğimizde kgf verirmı bankalar. benm finnas bantan onaylı 350bin tl kredim var ama banka kgf limit acmadı diyor. kgf limit acık diyor sanırsam faiz oranlarında anlaşamadılar. bilgi vere bilirmisiniz. finnas bank kgf veriyormu kobilere. ilginiz için teşekkür ederım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Garanti KOBİ Hazine Destekli PGS Kredisi

Garanti Bankası Kobi KGF kredileri, kredi garanti fonu destekli kredi garanti de- 724krediler.com olarak KOBİ’lerimiz için en yeni ve en işlev gören kredi haberleri yapmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki, KOBİ’lerimiz ekonomimizin %99’unu oluşturuyor. Yani ülke gelişimi adına çok büyük bir gücü oluşturuyor. İşçi istihdamından tutun da ödenen vergilere kadar önemli bir misyon üstleniyorlar. Bu açıdan

TOBB Denizbank Nefes Kredisi Detayları ve Başvurusu

KGF, TOBB, Denizbank Nefes Kredisi Detayları ve Başvurusu- Değerli KOBİ’lerimiz bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. KOBİ’ler tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi bizim ülkemizde de önemli bir rolü üstleniyorlar. En başta büyük bir iş gücünü temsil ediyorlar. Çalıştırdıkları personeller ile istihdamda oldukça önemli bir konumdalar. Bunun dışında ödenen vergiler de ülke ekonomisine önemli bir katkı

About Benjamin