Go to ...

2017 Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası


2017 Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası- Emekli maaşı promosyonu yapan bir diğer bankada Yapı kredi oldu. Emekli maaşıı yapı krediden alan veya taşıyan emeklileri güzel bir promosyon bekliyor. SGK ile yapılan protokol gereği bankaların bu promosyonu vermesi gerekiyor. Zira emeklilerin maaşlarını istedikleri bankaya taşıyabilme imkanı vardır. Bankalar da emeklileri ve maaşlarını kaybetmemek için bu promosyonu vermeye ikna oluyorlar.

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ÖN AÇIKLAMA

Tabi bu promosyonları bankaların çoğu veriyor. Haliyle de emeklilerin de akılları biraz da karışık. Acaba iyi bir promosyon teklifi gelecek mi diye. Biziler de bankaların yaptığı promosyon haberlerini ilk olarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugün de Yapı Kredi Bankasının hazırladığı promosyon kampanyasına değineceğiz. Zira Yapı Krediyi tercih eden binlerce emekli var. Peki yapı kredi promosyon kampanyası ile sizlere ne sunuyor? Şimdide bu soruyu cevaplandıralım.

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU NEDİR?

Sizlerde 3 yıl yani 36 ay boyunca emekli maaşınızı Yapı Krediden alacağınıza dair taahhüt verirseniz, 450 TL’ye kadar promosyon alabileceğiniz gibi, avantajlı emekli paketine de sahip olabilirsiniz. Yapı kredi internet ve cep şubeden, ATM’lerden ve Telefon bankacılığından ücretsiz havale yapma şansınız olmaktadır. Bunun dışında avantajlı faiz oranları ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor olacak. Yapı kredi ATM’lerden de günlük 3.000 TL para çekebiliyorsunuz.

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU DETAYLARI

Bu kampanyadan emekli maaşını yapı krediye taşıyan ve emekli maaşını yapı krediden alan tüm emekliler yararlanabilmektedir. Emekli maaşınızı e-devlet üzerinden taşıyabileceğiniz gibi, yapı kredi bankasına nüfus cüzdanınız ile de uğrayarak taşıyabilirsiniz. Bu kampanyaya mart ayından itibaren katılım sağlanıyor. Emekli maaşı promosyonu için taahhüt vermeniz gerekiyor ve 3 ay içerisinde ilk maaşınızın yatması gerekiyor.

Alınacak promosyon tutarı da, emeklilerin maaşlarının tutarlarına göre belirleniyor. Emekli maaşınız 1.000 TL’ye kadarsa alacağınız promosyon 300 TL olacaktır.  Emekli maaşınız 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise alacağınız promosyon 375 TL olacaktır.  Emekli maaşınız 2.000 TL’den yüksek ise alacağınız promosyon 450 TL olacaktır. Bu promosyon tutarlarının geri alınmaması için 36 ay boyunca maaşınızın yapı kredi bankasından alınması gerekiyor.

Olur da bu süre içerisinde maaşınız kesilir veya başka bir bankaya taşırsanız promosyon maaşınızdan kıstelyevm usulü ile geri alınacaktır. Bu kampanyadan emekliler yada emeklinin vefatından dolayı geride kalan aile fertleri yararlanabilmektedir. Bu kampanya müşteri bazlı olduğundan 2 farklı emekli maaşı alsanız dahi, sadece biri için promosyon alırsınız. Yapı kredi bankasının bu kampanyada değişiklik yapabilme hakkının da olduğunu belirtelim.

Değerli Emekli Okurlarımız, Yapı Kredi Bankasının promosyon kampanyasını sizlere sunmaya çalıştık. Tabi diğer bankaların da emekli promosyonlarını da sizlere sunmaya çalışmıştık. Artık karar verecek ve değerlendirecek olan sizlersiniz. Sonuç itibariyle en yüksek promosyonu bekleyip tercih edeceksiniz. 50 TL bile torunları bir gün sevindirmeye yeter. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni emekli banka ve kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

TÜM EMEKLİ DOSTLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyon Başvuru Şartları ve Ayrıntıları

Fibabanka 500 TL Emekli Promosyonu İçin Acele Edin

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

Tags: , , , ,

2 Responses “2017 Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası”

  1. EROL
    7 Mart 2018 at 16:22

    İYİ GÜNLER BEN MAAŞIMI BANKANIZA TAŞIMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT BENİM X BANKADAN ÇEKMİŞ OLDUĞUM BİR KREDİ VAR BU TAŞIMAK İÇİN BİR ENGEL’MİDİR VEYA TAŞIMAK İÇİN NE YAPMAK LAZIM .SAYGILARIMLA

  2. Nizamettin ÇETİNKAYA
    25 Nisan 2017 at 11:41

    Emekli maaşımı bankanızdan almaktayım. Daha önce düzenlemiş olduğunuz emekli promosyonundan 2014 Ekim ayında yararlandım. Yeni promosyon için süreyi beklemem gerekiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin