Go to ...

%1,16 faiz oranlı Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu


%1,16 faiz oranlı Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu-  724krediler.com  olarak kredi haberlerinin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Güncel kredi haberlerini sade bir dille sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Sonuç itibariyle dünya ekonomik dengeler üzerine kurulmuş. Para çok önemli bir konumda. Para olmadan maalesef ki işlerimiz de yürümüyor. E birde ihtiyaçlarımız var ki dünyalar kadar. Doğal olarak  bankalardan kredi almaya mahkumuz.

TÜM İHTİYAÇLARIN ANAHTARI BANKALARDA

Krediler olmasaymış işimiz gerçekten de çok zormuş ben bunu anladım. Çünkü bu devirde kim kime bor. para veriyor ki? Kusura bakmayın ama Abi kardeşine bile borç para vermiyor. Durum da böyle olunca bankalar devreye giriyor. Faizli de olsa, kar payı da alınsa, bankalar sayesinde mal mülk sahibi olabiliyoruz işte. Eskiyen eşyalarımızı değiştirebiliyoruz. Güzel bir tatil planı yapabiliyoruz. İş kurabiliyoruz. Araba alabiliyoruz. ve daha bir çok ihtiyacımıza banka kredileir ile ulaşabiliyoruz.

DOĞRU BANKA TERCİHİ ÇOK FAZLA ÖNEMLİ

Bankalar güzel güzel kredi kampanyaları yapıyorlar iyi tamam ama bizlerde öyle eskisi gibi önümüze gelen ilk krediye de balıklama atlamıyoruz. Zira banka ve kredi noktasında çok fazla alternatifimiz var. Buda iyi bir şey doğrusu. Çünkü bir banka ile diğer banka arasında kredi noktasında dünya kadar fark olabiliyor. Bakın bunu çok açıkça söylüyorum ki 10 bin lira kredi çekerken bankalar arasında 3 bin liraya kadar fark çıkabiliyor. BU açıdan doğru banka tercihi her zaman önem arz etmektedir.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Doğru banka tercihi çok önemli. Bizlerde buradan bankaların kredi haberlerini derleyerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da Türkiye İş Bankasının çok özel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Bu kredi kampanyası faiz oranı ve yüksek limiti ile dikkatleri üzerine topluyor. Sizlere kredi lazımsa bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Tabi sizler şimdi meraktan duramıyorsunuz özellikleri neler diye. Bende sizleri daha fazla meraklandırmak istemiyorum.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız her ne olursa olsun %1,16’dan aşlayan faiz oranı ile kredinize kavuşabiliyorsunuz. Üstelik 48 ay vade imkanı da oluyor. 100 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. İşin açıkçası bu rakam diğer bankalara kıyasla gerçekten de yüksek. Hani bir iki banka var böyle 100 bin lira ihtiyaç kredisi veren. İş bankası da bunlardan bir tanesi. İş bankası ziraat bankası gibi geniş bir hizmet ağına sahip. 1300 den fazla şubesi var. Üstelik dijital bankacılık noktasında da oldukça iddialı.

ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMALARI

10.000 TL İhtiyaç kedisini 24 Ay vade ile aldığınızda uygulanan faiz oranı %1,24 olarak belirlenmiş. Aylık ödeme tutarı ise 499 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Yıllık sigorta primi ise 67 TL dir. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 11.965 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,0339 dır.

25.000 TL İhtiyaç kedisini 36 Ay vade ile aldığınızda uygulanan faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Aylık ödeme tutarı ise 888 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL ve Yıllık sigorta primi ise 157 TL dir. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 31.955 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,4836 dır.

50.000 TL İhtiyaç kedisini 48 Ay vade ile aldığınızda uygulanan faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Aylık ödeme tutarı ise 1.435 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL ve Yıllık sigorta primi ise 312 TL dir. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 68.885 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,3859 dır.

100.000 TL İhtiyaç kedisini 48 Ay vade ile aldığınızda uygulanan faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Aylık ödeme tutarı ise 2.870 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 TL ve Yıllık sigorta primi ise 624 TL dir. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 137.770 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,3859 dır.

Kredi tahsis ücreti talep ettiğiniz kredinin %0,5’i dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Yukarıdaki örnek ödeme planlarındaki sigorta ücretleri 35 yaşına göre hesaplanmıştır. Hayat sigortası kredi vadesi, kredi tutarı, yaş ve cinsiyete göre değişiyor. Belirtilen yıllık maliyet oranına sigorta dahil edilmemiştir. Bunu da en başta belirtelim. Bu kredide kefil aranmıyor. Ama yinede bankanın kefil talep etme hakkı vardır. Bunun dışında krediyi istediği gibi sonuçlandırabilme yetkisi de vardır.

BAŞVURU SÜRECİ?

Arkadaşlar bu krediye başvurmak çok kolay. Bir sms ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu hemen elinize alın ve mesaj bölümüne NAKİT yazarak bir boşluk bırakın ve T.C. Kimlik Numaranızı tuşlayın. Ardından aralarına birer boşluk bırakarak sırasıyla istediğiniz Kredi tutarını ve aylık gelirinizi yazın. En son olarak da operatörünüz ne olursa olsun 4402’ye mesaj atın. (Örneğin; NAKİT 12341234123 25000 3000)

Bunun dışında, internet şubeden, ATM’lerden, cep şubeden, banka şubelerinden ve telefon bankacılığından da başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Üstelik başvuru sonucunuz da anında mesaj ile sizlere bildirilir.

Değerli okurlarımız, iş bankasının sizlere sunmuş olduğu kredi kampanyasını bizlerde sizler için özgünleştirerek sunmaya çalıştık. Tabi son karar verecek olan merci sizlersiniz. Bizler üzerimize düşeni yapmış olduk. Yeni, güncel ve kaliteli kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİN İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİN?

48 Ay vadeli Acil 10 bin lira kredi için hangi bankaya gitmeliyim?

50 bin TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade İle Uygun Faizli Veren Bankalar

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Kış Kredisi İçinizi Isıtacak

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin