Go to ...

Akbank Axess Taksitli Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi


Akbank Taksitli Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi- Arkadaşlar, kredi kartı borçlarım ciddi manada arttı. Toplamda 4 farklı bankadan 4 tane kredi kartım vardı. İlk etapta kredi kartları ciddi manada işimi görmeye başladı. Her sıkıştığımda imdadıma yetişti. Tüm ihtiyaçlarım da her zaman yanı başımdaydı kredi kartlarım. Lakin kredi kartlarının asıl kullanım amaçlarının ne olduğunu atlamışım. Bilinçsizce harcamalar ile meğerse kendi kuyumu kazmışım.

Kredi kartlarının asıl amacı; alamadığımız ürünleri taksit yaparak bize sunmasıymış. oy saki ben çiğnediğim sakıza kadar kredi kartından alıyordum. Şimdi bir ekstremi ödüyorum, lakin 2 gün sonra yeni kredi kartı borcu geliyor. Onu halledeyim diyorum bari asgarisini ödeyeyim. Gece gündüz çalışıyorum ama bir diğer geliyor. İnanınki nefes alamıyorum kredi kartı borçlarımı ödeyeceğim diye. Lütfen bana bir çözüm yolu sunabilir misiniz? Ne yapmalıyım?

AKBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÇÖZÜM OLABİLİR

Sevgili okurlarımız, bu durumda olanlar eğer zamanında müdahalede bulunmazlarsa başlarına gelecek şey kara listeye girme olacaktır. Kredi sicilini bozan kişinin de ekonomik hayatına fatiha okuyabilirsiniz. Halbuki böyle zorlanacağınıza çok özel bir yöntem var. Oda tüm kredi kartlarınızı tek bir bankada toplamak ve dağınık borçlarınızı tek bir günde yeniden yapılandırarak düşük taksitler ile ödemek. Bu bankalardan birisi de Akbank. Sizler için çözüm olabilir.

AKBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR?

Bu kredi fırsatı ile diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı Akbank’ın axess kredi kartına aktarırsınız. Yeniden yapılandırır ve uygun ödeme fırsatları ile geri ödersinz. transfer edeceğiniz borcu 2 ay ile 12 ay arasında gerçekleştirebilirsiniz. Yapa bileceğiniz en düşük borç transferi 200 TL ile, en yüksek borç transferi ise 20.000 TL dir. Bu tutarlar arasındaki tüm kredi kartı borçlarınızı akbanka aktarabiliyorsunuz. Hemen faiz oranının ise %1,84 olduğunu belirtelim.

Transfer ettiğiniz borçlarınız her ay axess kredi kartı borcunuza yansıtılır. Tabi yaptığınız taksitler çerçevesinde. Aylık taksit tutarına, vergilerin ve faizlerin dahil olduğunu da belirtelim. Sizlerde kredi kartı borçlarınızı axess kredi kartınıza aktarmak istiyorsanız bunun için başvurunuzu saat: 09.00 ile 15.00 arasında gerçekleştirebiliyorsunuz.

KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ HESAPLAMALARI
  • 1.000 TL Borç Transferi yaptığınızda faiz oranı %1,84 olarak uygulanıyor. Aylık ödeme tutarınız ise 95,77 TL olarak hesaplanıyor.
  • 5.000 TL Borç Transferi yaptığınızda faiz oranı %1,84 olarak uygulanıyor. Aylık ödeme tutarınız ise 478,86 TL olarak hesaplanıyor.
  • 10.000 TL Borç Transferi yaptığınızda faiz oranı %1,84 olarak uygulanıyor. Aylık ödeme tutarınız ise 957,72 TL olarak hesaplanıyor.
  • 15.000 TL Borç Transferi yaptığınızda faiz oranı %1,84 olarak uygulanıyor. Aylık ödeme tutarınız ise 1.436,57 TL olarak hesaplanıyor.
  • 20.000 TL Borç Transferi yaptığınızda faiz oranı %1,84 olarak uygulanıyor. Aylık ödeme tutarınız ise 1.915,43 TL olarak hesaplanıyor.

 

Değerli okurlarımız, eğer bir dönem içerisin de 3 defa kredi kartlarınızın asgari tutarların altında ödeme yaptıysanız yada aksattıysanız bu kartlarınızı transfer edemezsiniz. Hesap kesim tarihinizi en baştan belirleyin. Zira kredi taksitleriniz bitinceye kadar transfer işlemi gerçekleştiremiyorsunuz. Ayrıca kredi kartınızın limiti dahilinde borç transferi gerçekleştirebiliyorsunuz. Artık değerlendirme işini sizlere bırakıyoruz.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENMENİZDİR. 

Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi Kolay Kredi İmkanı

Çok Fazla Borcum Var Çözüm Önerileriniz Nelerdir?

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi Kampanyası

2017 Akbank kurban bayramı kredisi, hesaplı ve düşük faizli bayram ihtiyaç kredisi, 3 ay ertelemeli kredi – Kurban bayramı kredi kampanyalarını yayınlamaya son sürat devam ediyoruz. Para herkese lazım. Yaz ayı. Özellikle bu bayram tatile çıkacak olanlarda var. Anlayacağınız tüketiciler harcamaların dibine vuracak. İl dışı akraba ziyaretlerini saymıyorum bile. Vatandaş hem bayram masrafları için hemde

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Ekstra ChipPara

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, Axess 50 TL Esktra Chip-para Fırsatı – Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir konuma yükselmiştir. Adeta günlük ilişkilerimizi düzenleyen bir harcama aracıdır. Hatta öyle bir sayıya ulaştı ki, akıllara durgunluk verecek düzeyde. Avrupa ülkeleri arasında en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülkesiyiz. Kartsız yapamıyoruz. Vatandaşın aldığı maaş borçlara gidiyor zaten.

Günde 10 Liraya 48 Ay Vade İle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’ta

Kredim akbank’ta, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, 10 bin lira hesaplı kredi detayları- Geçenlerde bir okurumuzun sorusunu cevaplamaya ve sıkıntısına çözüm yolu aramaya çalıştık. Bu diyaloğu sizler ile paylaşmak istiyorum. Öyle sanıyorum ki yüz binlerce kişinin durumu aynı. Bu yazı ile çok özel ve güzel bir kredi kampanyasına ulaşabileceksiniz. Haydi O zaman bu görüşmeyi sizler ile paylaşalım.

Uygun Ödeme Koşullarıyla Akbank Evleniyorum 20.000 TL Düğün Kredisi

Hesaplı Akbank düğün kredisi, Düşük faizli akbank ihtiyaç kredisi- Bahar ayları ile birlikte, nişanlar ve düğünlerde birer artış meydana geldi. artık bu dakikadan itibaren de bu artışların, ardı arkası kesilmeyecek. Gençler evlenmek ve yuva kurmak istiyorlar ama gel gör ki hayat şartları çok zor. Hele hele bir ev döşemek daha da zor. Mecburen aile desteği

About Benjamin