Go to ...

Fibabanka 500 TL Emekli Promosyonu İçin Acele Edin


Fibabanka emekli maaşı promosyonu detayları ve özellikleri- Emeklilerimizi heyecanlandıracak bir haber ile karşınızdayız. Bu sıralar hem bankalar için hemde emekliler için oldukça önemli bir durum söz konusu. O da maaş promosyonları. Ortalık kızıştı. Artık bankalar son kozlarını oynamaya başladılar. Özellikle büyük bankalardan ses seda yok. Anlayacağınız güzel şeyler gelebilir diyorken Fİbanbanka’dan emekli promosyonu haberi geldi.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONUNU MUTLAKA DEĞERLENDİRİN

Bankalar için emekli maaşı oldukça fazla önem arz ediyor. Emekli maaş promosyon ödemeleri de başlayınca ister istemez bankalar eteklerindeki taşları döküyorlar. Bu iş birazda rekabet işi. Kim kaparsa. Hal böyle olunca da emeklilere gün doğmuş oldu. Hükümet yetkilileri sonuçta haftalarca görüşmeler gerçekleştirdiler ve iyi kötü bir rakam çıktı. Ama bu rakam pekte tatminkar olmadı. Dolayısıyla da bankalar arasında tatlı bir rekabet olunca bu iş emeklilere yaradı.

Bankalar daha fazla vermeye başladılar. Daha fazla para olunca da emeklilerin yüzü daha da fazla gülmeye başladı. Fİbabanka da SGK’nın belirlediği rakamların üstünde promosyon veren bankalardan bir tanesi. Bizlerde yazımızın devamında bu haberin detaylarına değinmeyi düşünüyoruz.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU DETAYLARI

Sizlerde emekli maaşınızı fibabanka’ya taşıyarak 500 TL’ye kadar olan emekli maaşı promosyonlarından yararlanabilirsiniz. Tabi bir de özel bankacılık işlemlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Emekli maaşınızı Fibabanka’ya transfer etmek çok basit ve kolay. Bunun için e-devlet platformunu kullanabilirsiniz. Tabi e-devlet şifreniz var ise. Yada dilerseniz SGK’ya emekli maaşınızı Fibabankadan alacağınıza dair dilekçe ile de başvuru yapabilirsiniz.

Son olarak Fibabanka şubelerine de uğrayarak maaşınızı taşıyabilirsiniz. Emekli maaşı promosyonu almak için de 3 yıl emekli maaşınızı Fİbabankadan alacağınıza dair sözleşme imzalıyorsunuz. Ayrıca bir de 2 adet de otomatik ödeme talimatı vermeniz şart. Ödemeniz ne olursa olsun fark etmiyor. Faturalar bile olabilir. Ama bunları iptal etmiyorsunuz. Bu sayede de SGK’nın belirlediği rakamların üzerinde promosyon alabiliyorsunuz.

ÖDEMELER NE ZAMAN YAPILACAK?

Ödemelerinizi ilk maaşınız ile birlikte 3 il günü içerisinde alabilirsiniz. Bunun dışında promosyon ödemelerinin yapılacağı bazı tarihler var. Bu tarihlerde Vatandaşlık kimlik numaranıza göre belirlenmiş. Eğer Kimlik numaranızın son sayısı 0 ile veya 2 ile bitiyorsa emekli promosyonunuzu hemen Mart 2017 tarihinde alabilirsiniz. Yok kimlik numaranızın son sayısı 4 ile veya 6 ile bitiyorsa emekli promosyonunuzu hemen Nisan 2017 tarihinde alabilirsiniz.

Birde kimlik numarasının son rakamı 8 ile bitenler var. Bu emekli vatandaşlar ise emekli maaşı promosyonlarını Mayıs 2017 tarihinde alabilecekler. Haydi şimdide ne kadar promosyon alacağınıza bakalım.

NE KADAR EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ALABİLİRİM?

Şimdi en fazla merak edilen soruya gelmiş olduk. Fibabanka SGK’nın belirlediği maaşın üzerinde rakamlar belirlemiş. Bu rakamlara göre emekli maaşınız eğer Bin liranın altında ise alacağınız promosyon tutarı 330 lira olacaktır. Emekli maaşınız eğer bin lira ile iki bin lira arasında ise alacağınız promosyon tutarı 415 lira olacaktır. Yok emekli maaşınız iki bin lira ve üzerinde ise bu defa da alacağınız promosyon tutarı 500 lira olacaktır.

Birden fazla emekli maaşı alanların durumlarını da hemen belirtelim. Diyelim ki 2 maaşı var. Bu durumda da 2 maaş toplanır ve çıkan sonuca göre promosyon belirlenir. Bin lira bir emekli maaşı varsa, bin lirada öteki emekli maaşı varsa toplamda iki bin lira yapar. Bu sonuca göre de iki bin lira için alacağı promosyon 500 lira olur.

Yalnız bu özel promosyon tutarları için son tarih 30 haziran 2017 tarihidir. Bu tarihten sonra başvuru yaparsanız alacağınız promosyonlar SGK’nın belirlediği rakamlar üzerinde olacaktır. Bu rakamlar ise; 300 TL, 375 TL ve 450 TL dir. Biraz elinizi çabuk tutmakta da fayda var. En güncel bankaların emekli ve emekli kredi haberleri için bizimle olmaya devam ediniz.

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi – Emekli okurlarımız, bu yazıdaysanız, çok şanslı olduğunuzu içtenlikle söyleyebilirim. Neden mi? Çünkü piyasa yüksek faiz veren bankalar ile doldu taştı. Ben ise sizlere düşük faizli bir kredi haberinden söz edeceğim. Emeklilerimiz, çok fazla kredi kullanan kesimler arasında birinci sırada yer alıyor. hem kendilerine göre bir

Masrafsız Banka Kredi – Fibabanka’dan 30.000 TL PTT İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, Ptt İhtiyaç Kredisi, Emekliler ve Tüm Ptt Müşterilerine Kredi – Değerli dostlarımız, bankaların en yeni ve en güncel kredi haberlerinin en doğru adresi, 724krediler.com olarak, avantajlı kredi alabilmeniz için sabah akşam çalışıyoruz. Sevgili okurlarımız, demin bazı kredi sitelerini dolaştım ve yalan yanlış haberler ile doldurulduğuna şahit oldum. Bizim sitemizde böyle bir durum yok ve

Maaşım İş Bankası’nda Kredim Hesabımda

İş Bankası maaş müşterilerine ve emekli maaşını alanlara özel ihtiyaç kredisi, uygun faizli ve hesaplı kredi – Arkadaşlar kredi lazım. Kredi çekmem gerekecek.Zira çocuğun eğitim giderleri var. Bunun dışında evdeki eşyalar artık miadını doldurdu. Değiştirip yenileyeceğiz. Arabamı değiştireceğiz ve ufak da bir tatil planı düşünüyoruz. Durumum iyi çok şükür. Bankada param da var ama. Bu

48 Ay Vadeli 50.000 TL Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi, 50 bin lira hesaplı ve düşük faizli emeklilere özel ihtiyaç kredisi- Nakite ihtiyaç duyan ve kredi çekmek isteyen tüm emeklerin bu yazıyı muhakkak ki okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira hayatımız krediler üzerine kurulmuş. Kredisiz yapamıyoruz ve en uygun krediyi bulmak da oldukça fazla önem arz ediyor. Emeklilerimiz de hesaplarını ve kitaplarını

Halkbank’dan Emeklilere Mini Kredi 48 Ay Vade ile 5 Bin Lira

Halkbank Emekli Mini Kredi, Emeklilere Özel Mini İhtiyaç Kredisi- Saygıdeğer büyüklerimiz, emekli okurlarımız. Bu yazıyı sizlere özel olarak derlemek istedik. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz, ama emekliler bir adım önde. Çünkü bizler kendimiz için kredi çekerken, emeklilere sadece kendini düşünmez, torunun ihtiyacına kadar düşünüyorlar. Kimi zamanda ufak ihtiyaçları olabiliyor. Örneğin bir iki eşyasını yenilemek isteyen olabilir.

About Benjamin