Go to ...

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Kış Kredisi İçinizi Isıtacak


48 ay vadeli, %1,16 faiz oranlı Garanti kış kredisi fırsatı- Açıkçası para ihtiyacı yaz kış fark etmiyor. Çünkü bizlerin ihtiyaçlarının ardı arkası kesilmiyor. Bankalarda bunu bildiğinden kredilerini süsleyerek sunmaya çalışıyor. Paraya çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. Bu yönümüzle de bankalara bağımlı olarak yaşıyoruz. Doğru oturup, doğru konuşalım ki, kimse kimseye borç para vermiyor. Düştün müydü eğilip yerden kaldıran bile olmuyor. Doğal olarak da bankalar en büyük dostumuz haline geliyor.

KREDİSİZ YAŞAM ÇOK ZOR

Arkadaşlar kredisiz yaşam, soğansız kuru fasulyeye benziyor. Yediğin yemekten tat almamaya benziyor. Şuan evlenenler düğünlerini neyle yapıyor sanıyorsunuz? Elbetteki krediyle. Aynı şekilde iş kuranlar mı ararsınız, araba alanlar mı? hepsi bu ihtiyaçlarını bankalardan aldıkları krediler sayesinde çeviriyorlar. Yıllar ilerledikçe ihtiyaçlarımız her farklılaşıyor hemde daha da fazla artıyor. Dolayısıyla bunları elde etmek için de kredi tek çözüm. Kredi alamayanların yaşamları da çok fazla sıkıntılı geçiyor.

GARANTİ BANKASINDAN MÜTHİŞ BİR KREDİ KAMPANYASI

Ülkemizin en büyük 2. özel bankası konumun da bulunan Garanti bankası 46 yıldan beri hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle de kredi ve kredi kartı başvurusunda müthiş bir talep söz konusudur. Sizlere kredi lazım. Garanti bankası da kredi vermek için dünya kadar reklam yapıyor. Bizlerde bu yazı ile siz ve garanti  bankasını buluşturmayı hedefliyoruz. Yazımızın devamında garanti bankası kışa özel ihtiyaç kredisi detaylarını bulabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti bankası kışa özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Buna göre faiz oranı %1,16’dan başlıyor ve bu oran gerçekten de çok özel. Bunun dışında 48 aya kadarda taksit yapabiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı da ertelememiş oluyorsunuz. Bunun dışında garanti bankası müşterileri bankaya gitmeye gerek duymadan onaylanan kredilerini anında hesaplarına aktarabiliyorlar. Ayrıca 75 bin liraya kadar da bu kredilerden yararlanabiliyorsunuz.

En düşük kredi vadesi 3 aydır. Buna karşılık olarak en yüksek kredi vadesi ise 48 aydır. En düşük faiz oranı %1,16 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,36 dır. Buradaki faiz oranı kredinin tutarına ve vade sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi başvurusunu garanti şubelerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında dilerseniz garanti cep şubeden veya internet şubeden de müşteriler başvurularını yapabilirler. Müşteri değilim online kredi yapmak istiyorum diyenler ise

bu garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID530bdc5 link aracılığı ile ganranti kış kredisi başvurusunu 2 dakikada gerçekleştirebilirler. Garanti internet veya cep şubesi aracılığı ile kredi başvurusunu yapanlar en fazla 25 bin liraya kadar gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz şimdide örnek hesaplamalarını inceleyelim.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ HESAPLAMALARI
  • Garanti Bankasından 25 Bin lira krediyi %1,36 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabilirsiniz. Aylık Ödeme tutarınız 755,23 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. Bunun dışında sigortalar ile vergiler dahil toplam ücret 381,25 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı: 36.382,12 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,7999 dur. 
  • Garanti Bankasından 50 Bin lira krediyi %1,19 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabilirsiniz. Aylık Ödeme tutarınız 1.446,27 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir. Bunun dışında sigortalar ile vergiler dahil toplam ücret 762,50 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı: 69.683,71 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8924 dür. 
  • Garanti Bankasından 75 Bin lira krediyi %1,16 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabilirsiniz. Aylık Ödeme tutarınız 2.152,66 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 375 TL dir. Bunun dışında sigortalar ile vergiler dahil toplam ücret 1143,75 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı: 103.721,41 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,3859 dur. 

 

Sigorta ve vergiler maksadıyla kast edilen; kredi tahsis ücreti ve sigorta primleridir. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşini geçmez. Başvuracak kişinin kredisi onaylanırsa muhakkak maaş bordrosunu da sunması gerekiyor. Ayrıca banka yapacağı istihbarat sonucuna göre kredi başvurunuzu istediği gibi değerlendirme hakkında sahiptir. Bunu sakın unutmayın.

Değerli okurlarımız, garanti bankasının kış kredisi ile sizlere sunmuş olduğu kredi kampanyası detaylarını olduğu gibi sizlere anlatmaya özen gösterdik. Aklınıza takılan soru işaretleri varsa Garanti bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Kredi limitinin yüksek olması ve faiz oranının düşük olması bu kredi kampanyasının çekiciliğini saha da fazla artırmaktadır. Özle kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

SİZDEN RİCAM BU YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE PAYLAŞMANIZ. 

Ayda 151 TL’ye 5.000 TL kredi enpra.com’da

acil para lazım ssk’lı değilim kredi çekebiliyor muyum

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

48 Ay Vadeli Odeabank Nakit Hazır Yaz İhtiyaç Kredisi

Odeabank yaza özel kredi, nakit hazır kredi, SMS ile kredi başvurusu, Hesaplı ve Uygun ihtiyaç kredisi – Yaz kredisi kampanyalarına hız kesmeden ve ara vermeden yayınlamaya devam ediyoruz. Amaç düşük faizli, hesaplı, uygun ve kolay kredi alabilmek. Bu açıdan da gerekli araştırmaları yapıyorsunuz ve bu siteye denk geldiniz. Benimde amacım sizlere en hesaplı krediyi buldurmak.

%1,16 faiz oranlı Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

%1,16 faiz oranlı Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu-  724krediler.com  olarak kredi haberlerinin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Güncel kredi haberlerini sade bir dille sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Sonuç itibariyle dünya ekonomik dengeler üzerine kurulmuş. Para çok önemli bir konumda. Para olmadan maalesef ki işlerimiz de yürümüyor. E birde ihtiyaçlarımız var ki dünyalar kadar. Doğal olarak  bankalardan

50 bin TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade İle Uygun Faizli Veren Bankalar

48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisini en uygun ve en düşük faizli vere bankalar- Artık sanayiden bıktım diyenlerden misiniz? Durmadan sizin külüstürünüz de sizleri sanayiye götürüp getiriyorsa neden, durmadan tamir parası harcayıp duruyorsunuz ki? Otomobil firmalarının o kadar güzel sıfır kilometre araç kampanyaları var ki. Sanayiye para kaptıracağınıza adam akıllı, bir araba sahibi olun ve

Şahinciyiz biz 15.000 TL kredi Lazım hangi bankaya gitmeliyim ?

48 Ay vadeli 15.000 TL Krediyi en uygun veren bankalar- Sonunda ehliyetinizi aldınız ve hayalinizdeki arabayı almak için can atıyorsunuz. İşiniz gücüz var şükür. Kredi notunuzda fena değil. Kara listede falanda değilsiniz.  Temiz siciliniz var yani. Artık hayalinizdeki beyaz gelinliği giymiş Şahin arabayı almak istiyorsunuz. 10 bin lira lazım ama birde modifiyesi var. Noter ücreti

20.000 TL’yi 48 Ay vadeli veren en hesaplı bankalar burada

48 Ay vadeli 20 bin lira krediyi en uygun ve en düşük faizli veren bankalar- Herkes ihtiyacı limitinde kredi çekmeye çalışıyor. bundan dolayı da en doğru kararları almaya çalışıyorlar. Kimisi 10 bin kimisi 20 bin lira kimisi de 50 bin lira ihtiyaç kredisi almaya çalışıyorlar. Ama hangi banka en düşük faiz veriyor? hangi banka en

About Benjamin