Go to ...
RSS Feed

Teknosa’dan IngBank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Satışları Başladı


ING Bank TEKNOSACELL Kredisi, Teknosa İngbank kredisi, 24 ay vadeli cep telefonu kredisi- Mükemmel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Malumunuz uzun zamandır kredi kartımız ile cep telefonu taksidi yapamıyoruz. Buda milyonlarca insanın sıkıntıya düşmesi anlamına geliyor. Buradaki maksatta ithalatın az olmasını sağlamak. Ama millette dandik telefonlardan kullanmak istemiyor. Dolayısıyla farklı çözüm yolları ve alternatifler aranıyor.

INGBANK’DAN CEP TELEFONU KAMPANYASI

Bizlerde bu yazı ile sizlere o fırsatı sunmaya çalışacağız. Kimse artık eski telefonları kullanmak istemiyor. Gelişmeleri günlük takip etmek istiyor. Dilediği bilgiye anında ulaşmak istiyor. Dolayısıyla akıllı telefon zamanımızın en büyük ihtiyaçlarından. Ama pahalı. Bugün sizlere ing bank ve teknosa’dan söz edeceğiz. Zira Ing Bank bu sıralar çok özel projelere imza atıyor. Bu projelerden bir tanesi de cep telefonu kredisi. Yazımızın devamında da bu kredinin ayrıntılarından bulabileceksiniz.

INGBANK VE TEKNOSA CEP TELEFONU KREDİSİ

Bu kampanyaya TEKNOSACELL deniyor. Sizlerde kampanyalı cihazlar ile birlikte Türk Telekom tarifelerinden bir tanesini seçerseniz 24 ay vadeli kredi imkanından yararlanabiliyorsunuz. Başvuru için yapmanız gereken şey ise 2229’a bir mesaj atmak. Mesaj içeriğine de TEKNOSACELL yazıp boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Örneğin; ( TEKNOSACELL 12312312312 ) gibi.

Başvuru durumunuz ile ilgili ingbank bir araştırma yapıyor. İstihbaratınız iyiyse kredi alabiliyorsunuz. Alacağınız kredinin ise en alt limiti 495 TL dir. En üst Limiti ise 7.500 TL dir. Bunu en fazla 24 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Mesaj attıktan bir dakika sonra size onay mesajı gelir. Sizlerde cihazınızı ve tarifenizi seçersiniz. Arzu ederseniz turuncu renk ile belirttiğimiz link; teknosacell.com/ aracılığı ile de TEKNOSACELL sayfasına giderek kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Kimliğinizi teknosa’daki yetkiliye sunduktan sonra krediniz hazır oluyor zaten. Sonrasında da telefonunuzu cebinize katıp işinize gücünüze bakıyorsunuz. Ödemelerinizi de TEKNOSACELL faturaları üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Taksitleriniz faturalarınıza yansıtılıyor anlayacağınız. Haydi şimdide örnek ödeme maliyetlerini inceleyelim.

ING BANK TEKNOSACELL KREDİ ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

495 TL Krediyi %1,49 Faiz oranı ve 9 ay vade ile aldığınızda, aylık ödeme tutarınız da 60 TL oluyor. Toplam ödeme tutarı ise 540 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. hayat sigortası ücreti ise yok. Yıllık maliyet toplam maliyet oranı ise %21,4560’dır. 

750 TL Krediyi %1,49 Faiz oranı ve 12 ay vade ile aldığınızda, aylık ödeme tutarınız da 70 TL oluyor. Toplam ödeme tutarı ise 840 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. hayat sigortası ücreti ise yok. Yıllık maliyet toplam maliyet oranı ise %21,4560’dır. 

1.500 TL Krediyi %1,49 Faiz oranı ve 15 ay vade ile aldığınızda, aylık ödeme tutarınız da 115 TL oluyor. Toplam ödeme tutarı ise 1.723 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. hayat sigortası ücreti ise yok. Yıllık maliyet toplam maliyet oranı ise %21,4560’dır. 

4.000 TL Krediyi %1,49 Faiz oranı ve 18 ay vade ile aldığınızda, aylık ödeme tutarınız da 262 TL oluyor. Toplam ödeme tutarı ise 4.713 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. hayat sigortası ücreti ise yok. Yıllık maliyet toplam maliyet oranı ise %21,4560’dır. 

7.500 TL Krediyi %1,49 Faiz oranı ve 24 ay vade ile aldığınızda, aylık ödeme tutarınız da 387 TL oluyor. Toplam ödeme tutarı ise 9.290 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. hayat sigortası ücreti ise yok. Yıllık maliyet toplam maliyet oranı ise %21,4560’dır. 

Dilerseniz alacağınız cep telefonunun bir bölümünü peşin, geri kalanını da taksitli kredi yapabilirsiniz. 3.000 TL değerinde cep telefonu beğendiniz. Cebinizde de 2.500 TL var. 500 lirası için kredi çekebilirsiniz. Ama alabileceğiniz en düşük kredi tutarının 495 TL olduğunu unutmayınız. Sevgili okurlarımız, sizlerde taksitli telefon sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

TAKSİTLİ CEP TELEFONU ALMAK İSTEYENLERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİNİ SAĞLAMAMIZ GEREKİYOR. RİCA ETSEM FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Banka Kredi Notu puanı nasıl sorgulanır ücretsiz sorgulama imkanı var mı?

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar