Go to ...
RSS Feed

e-Turuncu Hesap Tam 1 Yıl Boyunca Hoş Geldin Faizi


ING Bank tanışma faizi, INGBank Hoşgeldin Faizi, 12 Ay Boyunca Hoş Geldin Faizi- Değerli okurlarımız, bugün nakit paralarını değerlendirmek için banka arayışında olan takipçilerimize özel bir hesaptan söz edeceğiz. Yüklü paranın evde durmasına ve hırsızlara yem olmasına gerek yok. Bu açıdan en güvenli yer bankalar gibi gözüküyor. Ayrıca bankalara yatırdığımız paralarda kendi çapında değerleniyor. Kar payı veren bankalarda var yüksek faiz veren bankalarda.

INGBANK E-TURUNCU HESAP ALTERNATİFİNİ UNUTMAYIN

Bankalar faiz veriyor vermesine ama, bizlerde en iyi şartları sunan en yüksek faiz oranını veren bankaları tercih ediyoruz. Bu açıdan araştırma yapmak en doğal hakkımız. Bankalarda nakit paraya ihtiyaç duyduklarından bir birleri ile rekabete girerek paralarınızı çekmeye çalışıyorlar. Gelen parayı da yatırım aracı olarak kullanabiliyorlar. Bizlerde bu site üzerinden bankaların hoş geldin faizlerini sizlere açıklamaya çalışıyoruz. Bugünde ING Bankası e-Turuncu Hesaptan söz edeceğiz.

INGBANK E-TURUNCU HESAP ÖZELLİKLERİ

Sevgili dostlarımız, ister Dolar, ister Euro, isterseniz de TL cinsinden paralarınızı e-turuncu hesaba getirerek 12 ay boyunca yanı 1 yıl boyunca tanışma faizinden yararlanıyorsunuz. e-turuncu hesap bir nevi dijital bankacılık olduğundan avantajlı faiz oranları sunuluyor. Hani genelde şubeyi kullanmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Tüm bankacılık işlemlerinizi dijital kanallarla hallettiğinizden sizlere özel faiz avantajı da sunuluyor.

Bunun dışında havale ve eft işlemlerinizden ücret alınmıyor. Normalde bazı büyük bankalarda havale ve eft işlemleri için dünyalar kadar para alınıyor. Para çekme özgürlüğünüz de var. Dilediğiniz de para yatırın, dilediğinizde de paranızı çekin. Birde faiz günlük olarak işliyor. Dolayısıyla o gün ne kadar paranız varsa değer kazanıyor. Bu hesabı açmak için da bankaya gitmenize gerek yok. Bu ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-turuncu-hesap/eturuncu-basvuru-formu link ile online başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

INGBANK E-TURUNCU HESAP AYRINTILARI

Bu hesabın avantajlı faiz oranından en fazla 12 ay boyunca yararlanıyorsunuz. 12 ay sonunda normal faiz oranına geri dönüyor. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin daha önce e-turuncu hesap açtırmamaları gerekiyor. Değerli dostlarımız TL için 12 ay botunca yararlanacağınız tanışma faizi %12 dir. Dolar için ise %3,5 dir. Euro için ise %1,5’dir. Hesabı açtıracaklar için illa en az şu kadar para yatıracaksınız diye bir diretme yok. Alt limit yok anlayacağınız.

E-turuncu hesabın şubeden kullanımı olmadığından, maliyet avantajı da sizlere yansıyor. ATM’lerden para çekip yatırabiliyorsunuz. Havale ve Eft ile de dilediğiniz gibi para transferinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz. Paranızın aynı gün içerisinde değer kazanmasını istiyorsanız saat 17.00’dan önce yatırmanız gerekiyor. Bu saatten sonra para yatırırsanız bir sonraki gün paranıza faiz işliyor ve değer kazanıyor.

Tanışma faizinden yararlanılabilecek en üst limit 1.000.000 TL dir. Ayrıca döviz cinslerinden ise 250 bin dolar veya 250 bin euro da yatırabilirsiniz. Bu limitlerin üstünde nakit yatıracaksanız üstü için farklı bir faiz oranı işlemektedir.

E-TURUNCU İLE NE KADAR KAZANIRSINIZ?
  • 50 BİN LİRA 30 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 50.438 TL OLACAKTIR.
  • 200 BİN LİRA 60 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 203.523 TL OLACAKTIR.
  • 500 BİN LİRA 90 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 513.270 TL OLACAKTIR.
  • 500 BİN LİRA 365 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 556.041 TL OLACAKTIR.
  • 1000.000 BİN LİRA 365 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 1.106.252 TL OLACAKTIR.

 

ING Bank e-Turuncu hesabın tüm ayrıntılarını sizlere sunmuş olduk. Bu yazı ile elinizde farklı bir ayrıntı da olmuş oldu. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve özel bir yazıda buluşmak dileğiyle… Hoşçakalın..

PARASINI YÜKSEK FAİZDE DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Fibabanka Kiraz Hesabı ile Çok Özel Mevduat ve Yatırım Hesabı

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar