Go to ...

e-Turuncu Hesap Tam 1 Yıl Boyunca Hoş Geldin Faizi


ING Bank tanışma faizi, INGBank Hoşgeldin Faizi, 12 Ay Boyunca Hoş Geldin Faizi- Değerli okurlarımız, bugün nakit paralarını değerlendirmek için banka arayışında olan takipçilerimize özel bir hesaptan söz edeceğiz. Yüklü paranın evde durmasına ve hırsızlara yem olmasına gerek yok. Bu açıdan en güvenli yer bankalar gibi gözüküyor. Ayrıca bankalara yatırdığımız paralarda kendi çapında değerleniyor. Kar payı veren bankalarda var yüksek faiz veren bankalarda.

INGBANK E-TURUNCU HESAP ALTERNATİFİNİ UNUTMAYIN

Bankalar faiz veriyor vermesine ama, bizlerde en iyi şartları sunan en yüksek faiz oranını veren bankaları tercih ediyoruz. Bu açıdan araştırma yapmak en doğal hakkımız. Bankalarda nakit paraya ihtiyaç duyduklarından bir birleri ile rekabete girerek paralarınızı çekmeye çalışıyorlar. Gelen parayı da yatırım aracı olarak kullanabiliyorlar. Bizlerde bu site üzerinden bankaların hoş geldin faizlerini sizlere açıklamaya çalışıyoruz. Bugünde ING Bankası e-Turuncu Hesaptan söz edeceğiz.

INGBANK E-TURUNCU HESAP ÖZELLİKLERİ

Sevgili dostlarımız, ister Dolar, ister Euro, isterseniz de TL cinsinden paralarınızı e-turuncu hesaba getirerek 12 ay boyunca yanı 1 yıl boyunca tanışma faizinden yararlanıyorsunuz. e-turuncu hesap bir nevi dijital bankacılık olduğundan avantajlı faiz oranları sunuluyor. Hani genelde şubeyi kullanmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Tüm bankacılık işlemlerinizi dijital kanallarla hallettiğinizden sizlere özel faiz avantajı da sunuluyor.

Bunun dışında havale ve eft işlemlerinizden ücret alınmıyor. Normalde bazı büyük bankalarda havale ve eft işlemleri için dünyalar kadar para alınıyor. Para çekme özgürlüğünüz de var. Dilediğiniz de para yatırın, dilediğinizde de paranızı çekin. Birde faiz günlük olarak işliyor. Dolayısıyla o gün ne kadar paranız varsa değer kazanıyor. Bu hesabı açmak için da bankaya gitmenize gerek yok. Bu ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-turuncu-hesap/eturuncu-basvuru-formu link ile online başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

INGBANK E-TURUNCU HESAP AYRINTILARI

Bu hesabın avantajlı faiz oranından en fazla 12 ay boyunca yararlanıyorsunuz. 12 ay sonunda normal faiz oranına geri dönüyor. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin daha önce e-turuncu hesap açtırmamaları gerekiyor. Değerli dostlarımız TL için 12 ay botunca yararlanacağınız tanışma faizi %12 dir. Dolar için ise %3,5 dir. Euro için ise %1,5’dir. Hesabı açtıracaklar için illa en az şu kadar para yatıracaksınız diye bir diretme yok. Alt limit yok anlayacağınız.

E-turuncu hesabın şubeden kullanımı olmadığından, maliyet avantajı da sizlere yansıyor. ATM’lerden para çekip yatırabiliyorsunuz. Havale ve Eft ile de dilediğiniz gibi para transferinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz. Paranızın aynı gün içerisinde değer kazanmasını istiyorsanız saat 17.00’dan önce yatırmanız gerekiyor. Bu saatten sonra para yatırırsanız bir sonraki gün paranıza faiz işliyor ve değer kazanıyor.

Tanışma faizinden yararlanılabilecek en üst limit 1.000.000 TL dir. Ayrıca döviz cinslerinden ise 250 bin dolar veya 250 bin euro da yatırabilirsiniz. Bu limitlerin üstünde nakit yatıracaksanız üstü için farklı bir faiz oranı işlemektedir.

E-TURUNCU İLE NE KADAR KAZANIRSINIZ?
  • 50 BİN LİRA 30 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 50.438 TL OLACAKTIR.
  • 200 BİN LİRA 60 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 203.523 TL OLACAKTIR.
  • 500 BİN LİRA 90 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 513.270 TL OLACAKTIR.
  • 500 BİN LİRA 365 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 556.041 TL OLACAKTIR.
  • 1000.000 BİN LİRA 365 GÜN VADE İLE YATIRIRSANIZ TOPLAM PARANIZ 1.106.252 TL OLACAKTIR.

 

ING Bank e-Turuncu hesabın tüm ayrıntılarını sizlere sunmuş olduk. Bu yazı ile elinizde farklı bir ayrıntı da olmuş oldu. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve özel bir yazıda buluşmak dileğiyle… Hoşçakalın..

PARASINI YÜKSEK FAİZDE DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Fibabanka Kiraz Hesabı ile Çok Özel Mevduat ve Yatırım Hesabı

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin