Go to ...
RSS Feed

Sonunda Buda Oldu Garanti Bankası Görüntülü Kredi Başvurusu


Garanti Bankası Görüntülü Kredi Başvurusu- Sonunda bu da oldu, bununda başardılar diyebileceğimiz bir yazı ile karşınızdayız. Teknolojinin ilerleyişine hakikatten ayak uyduramadığımız zamanlar oluyor. O kadar ileri seviyelere çıktı ki teknoloji her geçen gün farklı farklı sistemler geliştirilmeye başlandı. Tabi durum böyle olunca da bizlerde ağzımız açık izlemeye başladık. Artık kurum ve kuruluşlar hizmetlerini sunarken teknolojik alt yapı ile yapıyorlar.

TEKNOLOJİK ALT YAPI VE BANKACILIK

Teknoloji ve hizmet birleştiği zamanda hakikatten de oldukça güzel ve inanılmaz imkanları elde edebiliyoruz. Özellikle de bankalar teknolojik alt yapıdan çok fazla yararlanabiliyorlar. Daha fazla müşteriye ulaşmak adına teknolojiye inanılmaz yatırımlar yapıyorlar. Çünkü bankada bir memur belki günde en fazla 10 kişi ile görüşüp kredi verebiliyorken, teknoloji sayesinde aynı anda milyonlarca insana ulaşılabiliyor. Buda bankaların ve bizimde işimize geliyor.

KREDİ BAŞVURUSU BAZEN ÇİLEYE DÖNÜYOR

Değerli okurlarımız, aranızda daha önce bankadan kredi çeken var mı tam olarak bilemiyorum ama kredi çekme olayı bazen gerçekten de çileye dönebiliyor.Bankaya gidiyorsunuz ve bireysel müşteri hizmetleri ile görüşmek için sıra alırsınız. Sıra size gelinceye kadar, en az 1 saat geçer. Kredi hakkında bilgi almanız ve farklı varyasyonlarda kredi hesaplamaları da bir saatinizi alır. Bundan sonra sizlere  belgelerinizi tamamlayıp gelin derle.

Belgeleri tamamlayıp gelirsiniz bu defa yine sıra beklersiniz ve yarım saat imza atarak günü tamamlarsınız. Kredi almanızda öğleden sonraya yada ertesi güne kalır. Bu gerçekten de can sıkıcı bir durumu ortaya koyar. Bankalarda bunun önüne geçebilmek adına farklı farklı başvuru yollarını geliştirdiler. SMS ile kredi başvurumuzu yapabiliyoruz. Aynı şekilde online yani internetten de kredi başvurumuzu gerçekleştirebiliyoruz. Ama şimdi birde Garanti Bankası Görüntülü Kredi çıktı. Dilerseniz şimdide nedir? Ayrıları nelerdir? hep birlikte inceleyelim.

GARANTİ BANKASI GÖRÜNTÜLÜ KREDİ DETAYLARI NELERDİR?

Artık herkesin cebinde akıllı telefonu vardır herhalde. İşiniz gücünüz var ve kredi çekmek için bankaya gidemiyorsunuz. İşte bunun içinde garanti bankası gerek şubelerindeki yoğunluğu azaltmak gerekse de sizlerin işini çabucak çözebilme adına işyerinizden veya evinizden görüntülü kredi başvurusu yapabilme imkanı tanıyor. Kredi başvurusunu yaparken bir uzman karşınıza çıkıyor. Sizlerde işinizi kolayca halledebiliyorsunuz.

Örneğin garanti bankası ürünleri hakkında bilgiler alabiliyorsunuz. Yada yaptığınız başvuruları sorgulayabiliyorsunuz hemde canlı destek alarak bu işlerinizi halledebiliyorsunuz. Kredi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabiliyorsunuz. En güzel yanı ise kredi onayı geldikten sonra garanti cep şubeden kedinizi hemen hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

GARANTİ BANKASI GÖRÜNTÜLÜ KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

Garanti cep kullanıyorsanız hemencecik bunu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti cep telefonunuzda yüklü değilse de 5 dakikada indirebilirsiniz. Garanti cep uygulaması içerisinde kredi başvurusu bölümü var. Daha sonrada burada görüntülü kredi başvurusu tuşuna basıyorsunuz. Ardından da Müşteri ilişkileri uzmanı ile görüşmenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu arada başvurunuzu yapacaksanız bunun birde saat aralığı olduğunu unutmayınız.

Görüntülü kredi başvuru saatleri 09.00 ile 00.00 arasındadır. Bu saatler dışında görüşme yapamazsınız. Yani akşam eve geldiniz yemekten sonra bile arayabilirsiniz. Yeter ki gece yarısını geçmeyin Bunu da belirttiğimize göre yazımızın da sonuna gelmiş olduk demektir. Yeni ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK HESABINIZ İLE PAYLAŞARAK İŞİNİ BIRAKAMAYAN İNSANLARINDA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredi ile yatırım yapmak mümkün mü? Nasıl para kazanabilirim?

Aracımı satmak istiyorum ama kredisi devam ediyo ne yapmalıyım ?

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar